Yabancılardaki ve bizdeki oyun anlayışı

Emin ol 10 yıla kadar internetten alışveriş kat kat artacak. Bilgisayar oyunları kültürü ve teknoloji bilinçliliği de öyle...
Şu an bilinçli olan birçok kişi lise veya üniversiteye gidiyor. Bu kişiler meslek edindiğin kredi kartı sahibi de olacak ve internet alışverişi de artacak. Birçoğu babası/annesi kartını verirse internetten alışveriş yapabiliyor çünkü.

Ben Teknosa'ya gidip bunun görüntü daha iyi gözüküyor diyip 3 Bin TL para bayılanlar gördüm. Bilinçsizce alıyorlar.
Benim bir lafım vardır; millette para var kafa yok, ben de kafa var para yok diye. :D
Teknolojiye verilen her kuruş hakediyor. Tabi boş şeylere veya bilinçsizce harcanmazsa...

Ben kutusunda almayı seviyorum ya. Hem dolaşmış oluyorum :D

Aynen ya, harçlıklarım biriktirir 425 liraya monitör alırım, "Ne gerek vardı ? Eskisi de gösteriyordu".
"Sen o kadar parayı nereden buldun ?" cart curt sinir ederler insanı.

Yok ya birde parasını çalıyormuşum gibisinden laflar söylüyorlar :D Ben 3 ay para biriktirmişim :D Burstan gelen paraları harcamamış, para üstlerini cebe atmışım :D
Azim göstermişim :D Azimle s*çan mermeri deler lafı benim favori sözüm oldu artık.

Karı-kız ile yemeyi bilmiyor muyum ben sanki ? Gerçi yiyorum :D :D :D

Ia7xvMN.png

ffPpmrx.png

Şimdilik bu oyunlar bana yetiyor :) Daha fazla satın alırsam ekran görüntülerini güncellerim. Ayrıca kutu olarak Prototype ve Bionic Commando var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise öğrencisiyim. Elimden geldiği kadarıyla orijinal oyun almaya çalışıyorum. Şimdilik bunlar, The War Z ve birkaç kutulu oyunum var.

steammw.jpg

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı