Yağ yakmak için yulaf ezmesini ne ile yemek gerekir?

iTiqReGo

Picopat
Daha fazla  
İyi Sosyaller. Ben sabah yulaf ezmesi, süt, 30G protein tozu ve bir tane muz ekliyorum. Fakat amacım benim yağlardan kurtulup karın kası çıkartmak. Fakat süt tüketimi yanlarda yağ kütlesini fazlalaştırmaz mı? Su ile yapsam daha mı iyi olur acaba?

Tek bir besin veya besin çeşidi sizi yağlandırmaz. Sizi yağlandıran şey vücudunuza giren fazla miktardaki kaloridir. Süt ürünleri kullanabilirsiniz, çok abartmadan.

Ben neredeyse her sabah sütle yapıyorum.
Profesyonel sporcuların çoğu süt ürünlerinden uzak duruyor. Yağ yakmak istiyorsanız sürdürebilirlik önemlidir. Kaynar su ile yulafı yumuşatıp muz ile gayet yenilebilir yapabilirsiniz. Fakat dediğim gibi, sürdürebilirlik en önemli şey. Su ile yiyemiyorsanız süt ile yapmaya devam edebilirsiniz. Bir miktar süt size zarar vermez.

Eğer yağları yakıp karın kaslarını daha belirgin yapmaya çalışıyorsanız su kullanabilirsiniz. Sütün sizi yağlandırdığını düşünüyorsanız daha düşük yağ olan sütler alıp denediniz mi?

Eğer yağları yakıp karın kaslarını daha belirgin yapmaya çalışıyorsanız su kullanabilirsiniz. Sütün sizi yağlandırdığını düşünüyorsanız daha düşük yağ olan sütler alıp denediniz mi?
Ben açıkçası yağlanma gibi bir şey de gözlemlemedim. Ama su ile denerim eğer hoşuma giderse devamını artık su ile yaparım

Geri
Yukarı