Yağlı beslenme rutiniyle kilo verilir mi?

Mehmet Efe70

Centipat
Daha fazla  
Evde egzersiz yaparak yaglarimi eritmek istiyorum ancak okulda öğlen yemeği olarak tavuk döner, köfte ekmek yediğim için endişeliyim. Sorun çıkar mı? Bu şekilde kilo verebilir miyim?

Her gün yersen yağlanma yapar tavuğu haşlama olarak tüket bir gün yemekten bir şey olmaz yanında götür haşlama tavuk biraz da yulaf lapası mis gibi egzersizini de yap hem kas yaparsın hem yağ yakarsın.

Çünkü Fast food gıdalar tamamen işlenmiş doymuş kızarmış yağ sağlıklı yağ kaynağı olarak ceviz badem zeytin yağı tüket.

Evde egzersiz yaparak yaglarimi eritmek istiyorum ancak okulda öğlen yemeği olarak tavuk döner, köfte ekmek yediğim için endişeliyim. Sorun çıkar mı? Bu şekilde kilo verebilir miyim?

Eğer hakkını veriyorsan idmanın ve kardiyonu yapıyorsan her gün hamburger yesen bile koymaz. Ben bizzat üniversiteye beslenme çantası ile gidiyorum. Yulaf + tavuk+ haşlanmış yumurta.

Eğer hakkını veriyorsan idmanın ve kardiyonu yapıyorsan her gün hamburger yesen bile koymaz. Ben bizzat üniversiteye beslenme çantası ile gidiyorum. Yulaf + tavuk+ haşlanmış yumurta.

Hocam tamamda Fast food yiyeceğine normal tavuk et yumurta pirinç vs yesin hamburger yemek iş değil kendisi yaparsa kendi hamburgerini sorun yok.

Maalesef evden haşlanmış tavuk goturemem o kadar zamanım yok.okulda kantinden yiyorum okulumda fiş sistemi var ben yemeğe para odemiyorum fissizde yemek yiyemiyorum yemekhanede mi yiyeyim siz ne dersiniz?

Maalesef evden haşlanmış tavuk goturemem o kadar zamanım yok. Okulda kantinden yiyorum okulumda fiş sistemi var ben yemeğe para odemiyorum fissizde yemek yiyemiyorum yemekhanede mi yiyeyim siz ne dersiniz?

Okulda kantinden yenmez. Akşam ne piştiyse götür ne olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı