Yakındaki kötü lise vs uzaktaki iyi lise

Semih BatuhanK53

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Biliyorsunuz ki LGS sonuçları açıklandı ve yarın tercihler başlayacak. Size sorum şu benim evimin yakınında (bursadakiler bilir) ulubatlı Hasan Anadolu lisesi (uhal) var ama yüzdelik dilimi 4,85 , iki otobüs değiştirip 1-1.30 saate gidebileceğim Ahmet erdem Anadolu lisesi (mpal) var ve yüzdelik dilimi 2, 5, bir de tek otobüsle 1 saate gidebileceğim Ahmet hamdi gökbayrak (ahg) var yüzdelik dilimi 3,04 sizce hangisini tercih etmeliyim malum bunun yağmuru karı çamuru var ayrıca YKS için süre önemli sizce hangi liseyi tercih etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim.
Benim yüzdelik dilimim 1,97 bu arada.

Okulların yurdu var mı bilmiyorum ama yurt konusunda ne düşünüyorsunuz? Şahsi düşüncem, üniveristeye girişte en önemli konunun kendi düşünce yapınız ve çalışmanız olduğu kanaatindeyim. Belirttiğiniz seçenekler arasında çok büyük farklar olacağını sanmıyorum

Merhaba,
Biliyorsunuz ki LGS sonuçları açıklandı ve yarın tercihler başlayacak. Size sorum şu benim evimin yakınında (bursadakiler bilir) ulubatlı Hasan Anadolu lisesi (uhal) var ama yüzdelik dilimi 4,85 , iki otobüs değiştirip 1-1.30 saate gidebileceğim Ahmet erdem Anadolu lisesi (mpal) var ve yüzdelik dilimi 2, 5, bir de tek otobüsle 1 saate gidebileceğim Ahmet hamdi gökbayrak (ahg) var yüzdelik dilimi 3,04 sizce hangisini tercih etmeliyim malum bunun yağmuru karı çamuru var ayrıca YKS için süre önemli sizce hangi liseyi tercih etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim.
Benim yüzdelik dilimim 1,97 bu arada.
Her gün 2 otobüs 1.30 saati çeken birisiyim. Açıkçası ben bir de bunu kötü bir lise için çektim. Bir süre sonra aşırı bezersin. O liselerin durumunu bilmiyorum. Eğer yakınındakinde bir sıkıntı yoksa gitmen daha iyi olur.

Geri
Yukarı