Yakışıklı olmak nasıl bir duygu?

Kadınlar öyle biraz yakışıklı zorba keko tipleri çok beğeniyor.
Kadınlar hayatının önemli bir parçası değil ki. Çevremde hiç ama hiç kız yok ve bunun bana pek bir etkisi yok.
Evet, bu Z kuşağı denilen nesil iç güdüleriyle hareket ediyor. Öyledir, kadınlarımız maalesef zorba erkeklere "iyi avcı, bu beni korur." gözüyle bakıyor. Acaba ne zaman bunları bırakıp mantıklarını kullanmaya başlayacaklar...

Tip gibi etkisiz elemanları bırakıp neden kendini geliştirecek şeylerle ilgilenmiyorsun?

Kadınlar hayatının önemli bir parçası değil ki. Çevremde hiç ama hiç kız yok ve bunun bana pek bir etkisi yok.
Evet, bu Z kuşağı denilen nesil iç güdüleriyle hareket ediyor. Öyledir, kadınlarımız maalesef zorba erkeklere "iyi avcı, bu beni korur." gözüyle bakıyor. Acaba ne zaman bunları bırakıp mantıklarını kullanmaya başlayacaklar...

Tip gibi etkisiz elemanları bırakıp neden kendini geliştirecek şeylerle ilgilenmiyorsun?
Tip çok etkilidir.

Dostum tip de önemlidir ancak asıl önemli olan ağızdır konuşmayı biliyorsan ağzın laf yapıyorsa en kralını tavlarsin. Bu arada çocuk çirkin insan yoktur parasız insan vardır.

Hocam bence önemli olan karizma,
İstediğin kadar yakışıklı ol dede olduğunda zaten yakışıklılık gidecek. Gelip geçici şeylere bu kadar takmanın bir anlamı yok.
indir (1).jpeg

Bu tarz şeyleri dert olarak edinmeniz çok saçma bakımlı olun, konuşmasını bilin. Sporunuz olsun, yeteneğinizi bulun gerisi zaten gelir. Spor derken fitnessa gidip kas yığını olup kendinizi bir şey zannetmenizden kastetmiyorum. Yüzme, futbol, basketbol vb.TR de sadece fitness spor olarak görülüyor o yüzden fitnesstan örnek verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı