Yanlış mı yapıyorum?

Arkadaşınızı belki de siz doğru yola sokacaksınız, sigarayı bırakmasını sağlayabilirsiniz onunla çok yakın ilişki kurup güvenini kazanabilirsiniz. Yaşadığı sıkıntıları unutabilir, ailesinden göremediği ilgiyi siz gösterirsiniz, kızı değiştirebilirsiniz kısaca. Sana güveniyorum yapabilirsin. 😉

Arkadaşınızı belki de siz doğru yola sokacaksınız, sigarayı bırakmasını sağlayabilirsiniz onunla çok yakın ilişki kurup güvenini kazanabilirsiniz. Yaşadığı sıkıntıları unutabilir, ailesinden göremediği ilgiyi siz gösterirsiniz, kızı değiştirebilirsiniz kısaca. Sana güveniyorum yapabilirsin. 😉

Vallahi LoL'ü bıraktıysam kendime güveniyorum inşallah başarılı olurum.

Bir çocukla konuşuyorum 2-3 gündür bugün sınıftaki arkadaşlarım o çocuk mal konuşma falan diyorlar. Allah'a inanmıyor diyorlar olabilir herkesin kendi inancı var bana göre saygı duymak lazım. Cidden koyu bir sohbete daldık sordum Müslüman mısın diye bazen kafam karışıyor ama Müslüman'ım dedi. Sigara içiyor diyorlar (ben de içiyorum söylemiyorum arkadaşlarıma) ama neden içiyor diye sormuyorlar. Çocuk 1.5 sene psikoloğa gitmiş anne babası ayrı derslerde sürekli uyuyor ama benden de yüksek notlar alıyor. Belirtmeyi unuttum kız bu arada cinsiyeti. Sevgili muhabbetimiz yok kankayız sadece. Ben şimdi bu çocukla konuşmakla hatamı ediyorum? Sınıfta 2 kız sadece konuşmuyor onunla diğerleriyle gayet samimi.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
O arkadaşlarınla yollarını ayır sana fazlalıklar

Yeni konular

Geri
Yukarı