Yanlış yere teslim edilen kargo için ne yapılmalı?

Mustafa Ersoy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kargom vardi fakat yanlış yere teslim edilmiş. Adamım evine gitsek, bir yanlıslık oldu, kargom buraya gelmiş desem adam yok mok deyip yalan söylese ne yapabilirim? Ne yapmalıyım? Kargoya mı gitsem, evine mi gitsem? Nereye gittiğini görebiliyorum.

Kargo şirketiyle iletişime geçin hocam kargom nerde diyin. Birde kuryenin kargoyu vermesi için kod gelmiyor muydu telefonunuza? kodu almadan mı vermiş kargoyu.

Arkadaşlar kargom vardi fakat yanlış yere teslim edilmiş. Adamım evine gitsek, bir yanlıslık oldu, kargom buraya gelmiş desem adam yok mok deyip yalan söylese ne yapabilirim? Ne yapmalıyım? Kargoya mı gitsem, evine mi gitsem? Nereye gittiğini görebiliyorum.
Senin kargonsa tabii ki peşine düşeceksin. Para vermişsin her ne ise. Git 'Adama abi yanlışlık olmuş kargomu size getirmişler verebilir misiniz?' de. Ben kargomu başka birisi teslim aldı diye adamla kavga edecektim. Kargomu açıp içinde ne var diye de bakmış. Değerli bişey olsa çalacaktı. Git iste kargonu.

Adamın evine gitmeyin, kargoyu arayabilirisiniz.

Bana olmuştu aynısı 50 TL'lik falan bir şeydi, ne olduğunu bile hatırlamıyorum. Çok takmamıştım o yüzden ama büyük bir şey olsa kalpten giderdim sanırım. Şubeye gidin nereye teslim ettiyse yetkililerle birlikte gidin eve hocam. İnkar etme durumu söz konusu olamaz çünkü alıcı ad, soyad, tel numara vs belirli hep neyi inkar edecek. Kargoyu alması da ayrı bir olay, memleketin olduğu hale bak, üzücü.

Arkadaşlar ben kargo adresini yanlış girmişim tamam hata bende ama kargo verirken kargocunun kod mod sorması gerekiyordu , hata sizde diyip umarım gariplik olmaz. Polise kadar gitmez umarım..

Arkadaşlar ben kargo adresini yanlış girmişim tamam hata bende ama kargo verirken kargocunun kod mod sorması gerekiyordu, hata sizde deyip umarım gariplik olmaz. Polise kadar gitmez umarım.

Polise giderse uzatmayın adama gidin yanlışlıkla ürünüm gelmiş diye insaflıysa verir vermezsede iade talebi oluşturrup bazı şirketler eve geliyordu aldırttın sonra kendiniz gerii alın tabii kargo şirketi iade alıyorsa evden.

Geri
Yukarı