Yanlışlıkla 23.60'dan Dolar aldım

Alım emri girerken sabit fiyattan değil piyasadan girdiyseniz hata sizin. Yine de eğer fiyat değişimi makastan dolayı ise anlamsız büyük bir fark. Hukuki bir karşılığı olacağını düşünüyorum. Avukatınızdan yardım almak daha sağlıklı olacaktır.

Sizin hatanız diyenler birkaç hafta sonra tutar hesaba iade edilirse göreceğim sizi.

FX'den alırken böyle bir şey olmaz. Tahtadaki maldan verir. O tahtadaki mal ile gerçek fiyat arasında %20 fark olmasına rağmen bana uyarı vermiyor sistem. Şikayet edilmesi gereken konu burası. 1 milyon dolar ile 1 tether alan adam gibi. Ama o adama bile uyarı gidiyor.
Uyarı vermek zorunda mı değil. Olay bitmiştir. Gözün nereye bakıyordu derler...

Normalde bankalar 24 saat içinde gerçekleştirilen işlemleri iptal ediyor, şubeye gitseydiniz işiniz daha kolaydı. Umarım çözülür.

Alım emri girerken sabit fiyattan değil piyasadan girdiyseniz hata sizin. Yine de eğer fiyat değişimi makastan dolayı ise anlamsız büyük bir fark. Hukuki bir karşılığı olacağını düşünüyorum. Avukatınızdan yardım almak daha sağlıklı olacaktır.

Aradığım yorum. Avukatım yok ama olsun :D teşekkürler anladığınız için.

Bankanın nasıl bir cevap vermesini bekliyorsunuz bilmiyorum ama genellikle insanların "ya ben artar diye yatırım amaçlı dolar almıştım ama düşmüş, şimdi aldığım fiyattan geri vermek istiyorum" demelerini kabul etmezler.

Böyle makas mı olur?

Makas değil pandik atmışlar.

Boş ver, seçimden sonra dolar 30u bulur zaten :D bu arada ben işlemi iptal edeceklerini sanmıyorum. Geçmiş olsun şimdiden.

Seçimden sonra değil seçim yapılırken çok büyük dalgalanmalar görülecek seçim bitince kazanan taraf AKP iktidarı değilse bütün adamlar paraları çekecek dolar en az 40'i bulur.

Sen gul 40 olunca yazarim tekrar. Ulke'nin cidden ayakkabi kutularina koyulan milyar dolarlar ile soyulduguna inaniyor musun şu an ulke faiz yonetimi ve korumali mevduat ile soyuluyor yoldan gecme garantisiyle soyuluyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı