Yanlışlıkla bedavaya Amazon Prime aldım

Bu arada biri CS:GO'dan kaç FPS aldığımı sormuş sonra geri silmiş CS oynamıyorum Valorant'ta 170 FPS alıyorum ama darboğaz var düşük ayarda da 170 en yüksek ayarda da 170.

Koskoca şirkette nasıl böyle bir bug var hala aklım almıyor. Az önce yaşandı. "Öde" butonuna bile tıklamadım. Amazon'dan ininal Kart'ımı silecektim bir baktım hesabım Prime olmuş. Kartımda 0 TL vardı. Kontrol ettim Twitch yayıncısına abone oldum Prime Gaming'den hediye falan açtım bayağı bayağı buga girdi hesap.
Hocama aynısı bana da oldu. 2. ay kartımda para yoktu otomatik olarak çekmeye çalıştı ama çekemedi 1 ay bedava kullandım resmen.
Not : 1 ay boyunca karttan para çekmeye çalıştı. Ama yinede 2 ay boyunca para vermeden kullandım.

Detaylıca anlatıyorum. Taa Haziran başında ücretsiz deneme sürümünü aldım. Sonra deneme sürümü bitti. Bugün sırasıyla sitede şu adımları izledim.

Twitch izliyordum prime alayım dedim. Önce burada geziyordum. Ödeme yöntemini düzenle dedim. Çünkü ininalda hiç para yok 0.00 bu arada fiziksel kart ininal.

Eki Görüntüle 1116442

Sonra burdan yeni ödeme yöntemi ekle dedim.

Eki Görüntüle 1116443

Sonra buraya geldim. Ancak KART BİLGİLERİMİ GİRMEDEN CHROME'DAN ÇIKTIM. Çünkü almaktan vazgeçmiştim.

Eki Görüntüle 1116444

Twitch izlemeye devam ettim ödeme yapmadan. Sonra chatte adımın yanında prime işaret çıkınca eyvah dedim gitti 8 lira neyse. Ama nasıl satın aldığımı anlamadım. Bütün kartlarımın geçmişine baktım hiçbirinde kesinti yok zaten sadece 1 kart tanımlı amazona o da ininal. Hiç para ödemeden ödeme tuşuna dahi basmadan bedava Amazon prime geldi. Bir dahaki aya tekrar deneyeceğim buraya yazarım.

Eki Görüntüle 1116455
Ben Prime üyesiyim ve parayı bende hep ay sonunda çekiyor (Netflix veya Spotify gibi ay başında değil), sizde de öyle yapacak olabilir. Parayı ay sonunda alamazsa belki hesabınıza kısıtlama falan da getirebilir.

Koskoca şirkette nasıl böyle bir bug var hala aklım almıyor. Az önce yaşandı. "Öde" butonuna bile tıklamadım. Amazon'dan ininal Kart'ımı silecektim bir baktım hesabım Prime olmuş. Kartımda 0 TL vardı. Kontrol ettim Twitch yayıncısına abone oldum Prime Gaming'den hediye falan açtım bayağı bayağı buga girdi hesap.
hocam konuyu hortlatıyorum ama dünde benim başıma geldi kartımda para yoktu öde dedim bug ile prime oldu hesabım ve bankadan işlem gerçekleşmemesine rağmen olmuştu oyunları aldım sonra hesabı iade talep ettim bir de iade de 7.6 ne vereceklerini söylediler ama şu an para gelmedi yani onu da verirlerse gülerim harbi hem beleşe prime üyeliğim olup ödemediğim para için iade gelirse

Yeni konular

Geri
Yukarı