İlk oyunumu satın aldım

Korsan Oyunculuğa elveda partiside verecekmisiniz aldıysanız aldınız Sosyal'de neden paylaşma gereği duydunuz burdaki herkes 3-4 yıldır belkide daha uzundur paralı alıyor ama yinede Tebrikler başarılar.

Güzel bir şeymiş gibi söylemen.😶
Bunlar da korsan kullansan laf eder, orijinal kullansan laf eder. Bu sosyalin üyelerini anlamak ne zor :D
Korsan Oyunculuğa elveda partisi de verecek misiniz aldıysanız aldınız Sosyal'de neden paylaşma gereği duydunuz buradaki herkes 3-4 yıldır belki de daha uzundur paralı alıyor ama yine de Tebrikler başarılar.
De-da, mı-mi nasıl yazılır öğrenmeni tavsiye ederim. Bu hataları ben yapsam 3 kere ban yemiştim arkadaş.

Bunlar da korsan kullansan laf eder, orijinal kullansan laf eder. Bu sosyalin üyelerini anlamak ne zor :D
Hocam birincisi 50 kere açıkladım tekrar açıklıyorum. Orada 'Ben şuana kadar orjinal oyun almadım, korsan alıyorum gerek yok' tarzında bir mesaj yazan üye vardı. Ben de onu alıntılayıp böyle demiştim. Mesajı silinince benim mesajım öyle kalmış. İkincisi ise konuları hortlatmaktan ne zevk alıyorsunuz. Bence de bu sosyalin üyelerini anlamak çok zor.
Güzel bir şeymiş gibi söylemen.😶

Hocam birincisi 50 kere açıkladım tekrar açıklıyorum. Orada 'Ben şuana kadar orjinal oyun almadım, korsan alıyorum gerek yok' tarzında bir mesaj yazan üye vardı. Ben de onu alıntılayıp böyle demiştim. Mesajı silinince benim mesajım öyle kalmış. İkincisi ise konuları hortlatmaktan ne zevk alıyorsunuz. Bence de bu sosyalin üyelerini anlamak çok zor.
Mesajların hepsini okumak gibi hükümlülüğüm yok. İşsiz gibi oturup 7 sayfa okumadığım için görmemem gayet normal bence. Ayrıca konuyu da ben hortlatmadım farkettiysen.

Geri
Yukarı