Yapmaya çok uğraştığım şarkı nasıl?

Gayet iyisin bende rap yapıyorum ama 16 yaşımda olduğum için sesim oturmadı tam. Yaşın kaçtı? Bende bırakayım şarkımı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gayet iyisin bende rap yapıyorum ama 16 yaşımda olduğum için sesim oturmadı tam. Yaşın kaçtı? Bende bırakayım şarkımı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
21 yaşındayım. Teşekkür ederim.
Şarkı için beat olmamış bence. Başka bir beat'e uydurabilirsin sözleri.

21 yaşındayım. Teşekkür ederim.
Şarkı için beat olmamış bence. Başka bir beat'e uydurabilirsin sözleri.
Gerek kalmıyor hocam pek meşgul olmadığım sürece bunun gibi günde 1 şarkı yapıyorum. Bu şarkıda bir şeyler anlatmak istemedim eğlence amaçlı yaptım eğlendim ve 1 gün sonunda tüm her şeyini bitirerek yayınladım. Genelde bir şeyler anlatırım.
Hocam gerçekten iyi olmuş. Özellikle telefon kulakligiyla kayıt almanıza rağmen. Bende heveslenmistim bir kayıt alayım dedim. Almaz olaydım 😀 Bende çok uğraşmıştım ama sonuç tirt. Gayet iyisiniz devam edin.
Tek kayıtla pek olacak iş değil . :D Bu melet yıllar istiyor.

Şurada mesajım bulunsun. Eve geçince bakacağım. Merak ediyorum açıkçası.
Eve geçtim ve dinlemeye başladım. Tabi ki müzik hakkında pek bir bilgim yok ama şunu söyleyebilirim; Türkçe şarkı dinlemediğim halde tınısı ve melodisi kulağıma çok güzel geldi. Sizin sesiniz müziği bastırmıyor müzik te sizi bastırmıyor. Çok güzel bir denge yakalanmış. Arabada veyahut yürüyüşte açıp dinlerim. Kulağı zorlamıyor veyahut beyni yormuyor aksine rahatlatıyor. (En azından beni) Başarılarınızın devamını dilerim :)

Geri
Yukarı