Yaptığınız en zalim hareket nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsan olmam :( Karınca öldürmem en zalim hareketimdir.

Seneler önce aynı takımda top oynadığımız engelli bi' arkadaşı azarlayıp,aşağılamıştım. Hatırladıkça üzülüyorum hala. Çok adice bi' hareketti.

Size, bugün yaşadığım bir konuşmayı aktarayım.

-Din hocası: Arkadaşlar şu excel dosyasında ödevde ne yapmanız gerektiği yazıyor. Oradan bakıp ödevinizi yapın.

Öğrenci: Hocam bende Excel yok, aslında var da çalışmıyor, bana özelden ekran görüntülerini atar mısınız rica etsem?

Din hocası: Merhaba,
Din Kültürü Performans ödevi ektedir. Ödevle ilgili gerekli tüm bilgiler dosya içerisindedir. Excel dosyasını açamayanlar bu işi yapacak bir uygulama indirerek işe başlayabilirler :)
Herkese başarılar..

Öğrenci: Hocam ben de biliyorum indirmesini, ancak sürücülerim yetersiz kalıyor, bilgisayarımda neredeyse 6 aydır büyük işlemler gerçekleştiremiyorum.

Ben ve babamın konuşmaları
Ben: Baba Excel'i her bilgisayar açar mı?

Babam: Ofis programı yüklüyse açar.

Ben:
Driverları yetersiz kalma gibi bi durum var mı bir bilgisayarın? Merak ettim.

Babam: Ofis programı için driver falan gerekmez.

Ben: Sağolasın.

Ben gruba bu konuşmanın ekranını alıp atıyorum.

Hoca bana özelden, "Sen suçla mücadelede çalış" diyor.

Daha sonra, arkadaşa Libre Office linki veriyorum.

Arkadaş, bana diyor ki anlamıyor musun ben bu (NVIDIA GTS 8800) ekran kartının sürücüsünu bulamıyorum yazıyor.

Ben de diyorum ki ben bulurum diyorum ve başlıyorum araştırmaya.

Bütün linkleri atmama rağmen bunlar olmaz diyor.

Ben de diyorum ki: Nasıl olmaz?

O da diyor ki: "Bunu senin gibi arkadaşlar anlayamaz, hatta o bilgisayarcı bozuntusu baban bile anlayamaz benim sorunumu." diyor.
Ve ben o sırada kopuyorum. (Küfür etmiyorum merak etmeyin).

Yine ben: "Sen ne haysiyetsiz" bir insanmışsın diyorum.
Ve çocuk bana sövüyor, bana sövüyor.

Ben de "Okula gel, bakalım bunları diyebilecek misin?" diyorum. (Yapılı bir insanım).

Babamın mesleğini soranlar olacaktır. Babam "Teknik servis müdürü" Benim yaşındayken işe başlamış.

16 yaşındayım.

Yarın ne olacağı hakkında hiçbir fikrim yok.

Arkadaş 6 ay önce E-spor'u bırakmış. O sistemde nasıl oynuyorsa artık bilemiyorum.

Arkadaş, en son bana ekran kartının içinden çıkan SD lazım diyordu.

Engelledim.

Sizce hiçbir sürücü bir ekran kartına olmaz mı?

Arkadaşlar merhaba öncelikle, bugün okula gittim, arkadaş'da gelmiş sonra bana sinirli, sinirli yaklaşıp, evet geldim noldu dedi, ben'de burda olmaz dışarıda napacaksak yapalım dedim,tamam dedi, bende tamam dedim.Derse girdik, ders bitti ben okuldaki işlerimi bitirdim, dışarı çıktım.

Arkadaş arkamdan seslendi dedi sen misin beni okula çağıran, bi tane baya sağlam vurdu, e tabi yerdeyim ben, ben kalktım arkadaş dediki hani göstericektin (köpeğin diğer ismini söyledi) dedi.

Bende ayağa kalkıp iki tane karnına iki tane yüzüne çaktım, sonra'da ayağım ile bi tane vurdum.

Sonra eve geldim şuan buraya yazıyorum, arkadaşlar kavgadan uzak durun derim.
Şuanda benim suratımda bi tane morarık var, kavga etmeyin.

Yüzüm, onunki daha fena korkmayın.

Yüzümün tamamının fotoğrafı çekiliydi, ben morluğun olduğu yeri ekran alıp attım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-04-01-16-26-18-370-01.jpeg
    Screenshot_2021-04-01-16-26-18-370-01.jpeg
    20,3 KB · Görüntüleme: 51
7 sene önce ortaokul okurken matematikten düşük not almıştım. Hocanın evi bizim sitedeydi acısını hava kararınca hocanın 1 ay önce aldığı suv arabasından çıkarttım, jantına kırmızı sprey boya sıktım. Sonradan hoca anladı ama kanıtlayamadığı için bir şey yapmadı.

7 sene önce ortaokul okurken matematikten düşük not almıştım. Hocanın evi bizim sitedeydi acısını hava kararınca hocanın 1 ay önce aldığı suv arabasından çıkarttım, jantına kırmızı sprey boya sıktım. Sonradan hoca anladı ama kanıtlayamadığı için bir şey yapmadı.

İyide hocam, matematiğe sen çalışmamıssın hocadan ne istiyorsun'ki.

İyide hocam, matematiğe sen çalışmamıssın hocadan ne istiyorsun'ki.
Çocuk aklı işte 😄 , 4-5 tane yakın arkadaş kötü not alınca hoca zor sordu diye bahaneler ürettik. Ardından hocanın arabasını günah keçisi seçip kendimce intikam almış oldum.

Küçükken yere karıncaları bantlıyordum... Evet biliyorum çok saçma ama çok küçüktüm, pişmanım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı