Yaptığınız en zalim hareket nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocukken arkadaşımla bisikletleri değişmiştik. Fakat onun bisikletinin freni hiç tutmuyordu. Yokuş aşağı giderken birkaç çocuk yolda oynuyordu. Ben de duramayacağımı anlayıp zil çalmaya başladım ama duymadılar. Yol dardı ve sol tarafta da park edilmiş bir araba vardı. Ben de elle yüz göz olmayayım diye sağa sürdüm ve çocuklara çarptım. Anneleri yanlarındaydı. Haliyle bizi azarlamaya başladılar. Arkadaşımı kaçarken görünce ben de hemen bisikleti alıp kaçmaya başladım ve kaçarken de onları taklit edip saygısız hareketler yapıyorduk. Ve ben 3 yıl boyunca acaba o çocuk öldü mü diye kafaya takıp düşündüm, sonra geçti. O kadar korkardım ve çok pimpirikliydim.

Daha zalım hareketlerim de vardır mutlaka ama aklımdan bu hiç çıkmıyor o yüzden bunu anlattım.

Okulda yanlış kişinin gözüne armut atmam
Okulda Sinirden yangın tüpüne uçan tekme atmam ve patlaması gerisini tahmin ediyorsunuzdur .D
Kızlar Tuvaletini ıslak peçete ile doldurmak ve arkadaşımı oraya kapatmak (zor kurtardık) sonra Kızların müdüre gitmeleri yok neymiş ilk biz onlara vurmuşuz küfür etmişiz.

Arkadan koşarak gelip kulağıma şamarı yapıştıran komşu çocuğunu küfrederek dövmek olabilir. Pek zalim bir insan değilim aslında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı