Yarın kızla ilk buluşmam

Beyler benim olay bir tık karışık 2020 11 Mayıs'ta açıldım kıza durum vahim reddedildik 1 yıl az az muhabbet ettik beni arada engelliyor arada kaldırıyor engeli. Ay başı yine konuştuk 5 Haziran'dan beri de az az muhabbet ediyoruz 3 mesajımın birini cevap veriyor kız garip beni sevgili olarak istemiyor. 3 gün yazmadım bir anda bulusalim okulla ilgili bir şeyler konusuruz dedi ikimizde ayni okulu istiyoruz detay falan konusuruz. Sizce bff olunur mu ki yoksa r yapip sevgili olur mu? (bence sevgili olmaz gibi)

Üzerler seni, kral.

Beyler benim olay bir tık karışık 2020 11 Mayıs'ta açıldım kıza durum vahim reddedildik 1 yıl az az muhabbet ettik beni arada engelliyor arada kaldırıyor engeli. Ay başı yine konuştuk 5 Haziran'dan beri de az az muhabbet ediyoruz 3 mesajımın birini cevap veriyor kız garip beni sevgili olarak istemiyor. 3 gün yazmadım bir anda bulusalim okulla ilgili bir şeyler konusuruz dedi ikimizde ayni okulu istiyoruz detay falan konusuruz. Sizce bff olunur mu ki yoksa r yapip sevgili olur mu? (bence sevgili olmaz gibi)

Sen kendin ol gerisini akışına bırak ne olunursa olunur.
Ama "beni arada engelliyor arada kaldırıyor engeli" bence çok fazla umutlanmayın.

Yemliyor gibi;

Baktı çocuk gidiyor biraz yüz veriyor sonra engelliyor sonra sen gidince tekrar yemliyor.

Tuzak bunlar, bence buluşmaya bahane uydurup gelmeyecek bile.

Sonra tekrar buluşalım deyip yine gelmeyecek.

Normalde bugündü evde değilim dedi erteledi.

O kızdan hayır gelmez kankam boş verin kimseyi mutlu etmek için çabalamayın kız bana biraz samimiyetsiz fırsatçı gibime geldi tabii ki de bilemem ama uğraşmayın değmez kaldırmayın böyle kızların bir yerlerini etrafınızdaki sizi mutlu edecek kızlara yönelin kişisel kendi önerimdir.

Hocam kız sizi kolay lokma olarak görüyor, sizinle oynuyor, kızı pek umursamayın, mümkünse mesajlarına geç cevap verin. Kız size ne kadar mesaj atıyorsa siz de o kadar atın.

Siz 3 gün mesaj atmayınca direkt buluşmak istemiş, sonra da ertelemiş. Bir kere daha buluşma ayarlamaya çalışın(Onun ayarlaması daha iyi olur, kıza muhtaç görünmeyin) onda da bir aksilik çıkarsa nextleyin diyorum 🤔 Buluşamadı diye kıza sitem falan da etmeyin egosunu tatmin edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı