Yarın muhtemel GTA 6 duyurusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acaba nasıl bir fragman bekliyoruz ortada r* logosu ışıklar vs. sonra GTA6 logosu ve bu kadarsa cidden üzülürüm çünkü geçen seneki sızıntılardan sonra herkes bu oyunun yapıldığını biliyor ve Rockstar kendisi de yazılı bir şekilde söyledi bunu en azından bize bir oyun fragmanı göstermeliler CGI olsa bile.

GTA 5 gibi amatörce olmaz umarım.

Ben yapsam daha iyisini yapardım herhalde.

Acaba nasıl bir fragman bekliyoruz ortada r* logosu ışıklar vs. sonra GTA6 logosu ve bu kadarsa cidden üzülürüm
Öyle olsa bile yine insanlar acayip hypelanır.

Acaba nasıl bir fragman bekliyoruz ortada r* logosu ışıklar vs. sonra GTA6 logosu ve bu kadarsa cidden üzülürüm çünkü geçen seneki sızıntılardan sonra herkes bu oyunun yapıldığını biliyor ve Rockstar kendisi de yazılı bir şekilde söyledi bunu en azından bize bir oyun fragmanı göstermeliler CGI olsa bile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şahsen bundan ibaret olsa üzülürüm.

Öyle olsa bile yine insanlar acayip hypelanır.

Tabii ki ama birçok inasn bildiği şeyi görmek ilk başta hissettirmesede dah sonra "ee biz zaten bunu biliyorduk ne oldu şimdi" demeye başlarlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şahsen bundan ibaret olsa üzülürüm.
Sülalerini selamlarım. Bugünden hâlâ ümidim var benim. Gece saatlerinde fragman düşer umarım, günümüz güzelleşsin. İstemesen de hype yapıyorsun. R* umarım eski zamanlarına kıyasla çok kan kaybetmemiştir de güzel bir şey oynarız. Son dönemde yaptıkları işler facia.

Sülalerini selamlarım. Bugünden hâlâ ümidim var benim. Gece saatlerinde fragman düşer umarım, günümüz güzelleşsin. İstemesen de hype yapıyorsun. R* umarım eski zamanlarına kıyasla çok kan kaybetmemiştir de güzel bir şey oynarız. Son dönemde yaptıkları işler facia.

Beni de o korkutuyor isten houser kardeşlerden dan houserın ayrılığı sonrasında GTA Definitive Edition rezilliği çok ürkütücü ve kimse bu konuda "onu r* yapmadı başka bir firmaya yaptırdılar" falan demesin kahkaha atarım öyle bir oyunu r* hatalarını elbette görmüşlerdir bunu bile bile çıkardılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı