Yarın okullar açılıyor

Okula gitmek ayrı, sistemi eleştirmek ayrı.
Konu içeriği okula gitmemeyi savunmak.
Sistemi eleştirin tabii.
Okulu sevmiyorum ancak hayatımı belirli bir düzende tuttuğu gerçeğini inkar edemem. Tüm ilkokul ortaokul ve liseleri sabahçı eğitim sistemine geçirseler okula gitmeye itiraz etmem çünkü günümün çoğu bana kalıyor.

Okula gitmek ayrı, sistemi eleştirmek ayrı.
Konu içeriği okula gitmemeyi savunmak.
Sistemi eleştirin tabi.
Hangi sistemi eleştircez?
Şuan ki sistem doğru değil günün çoğu okulda ölüyor ve kendimize zaman ayıramıyoruz misal günlük 8 saat uyumalıyız kaldı 16 saat 8 saati okuldayız kaldı 8 kalan sürenin 2 saati yol vs desek kalan 6 bunun 4 saati dershane kaldı 2 saat o iki saatte ne yapalım ders mi çalışalım yoksa kafa dağıtacak şeyler mi yapalım (bu yazdıklarımda günlük rutini minimal hâle getirdim yemek vs hiç yok ya da yol daha uzun sürebilir ya da derhane daha uzun sürebilir) Ve evde çalışabileceğine inananlar okul zaman kaybı olduğu için açık liseye geçiyor.
Ayrıyetten okullar verimli değil öğretmenlerin çoğu yaşlı emekli olmaları gerek normalde neden emekli olmuyorsunuz diye sorduk emekli maaşı mı alayım dedi?
Sistem ve öğretmenler okula gitmemeyi savunmak için haklı bir neden.

Son düzenleme:
Bu okul olayı cidden sıkmaya başladı. Evde camış gibi oturmak daha güzel. Okul bitecek sonra yazın çalışacağım köle gibi, haftalık 200 liraya. Neyse yapacak bir şey yok.

Evet ne düşünüyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tatil çok hızlı geçti, evde yatmanın tadını alamadım bile. Önceki 1 hafta tatil çok daha yavaş geçmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı