Yaşadığınız paranormal olaylar neler?

Bir gün rüya görmüştüm. Rüyada ölmüş babaannemi gördüm dedemle birlikte ve bana şöyle dediler:
Biz ölmedik hâlâ yaşıyoruz.
Ve anneme hikayeyi anlatınca annem bana o günün onun ölüm günü olduğunu söylemiştik.
Paranormal mi bilmiyorum ama en garip hikayem buydu.

Hocam ben de vefat eden annemi rüyada aynen bana bunu söylerken görmüştüm ortaokulda. Şu an sizde de görünce sevindim açıkcası. Acaba gerçek olabilir mi veya ahiret hayatı mı?

Hocam ben de vefat eden annemi rüyada aynen bana bunu söylerken görmüştüm ortaokulda. Şu an sizde de görünce sevindim açıkcası. Acaba gerçek olabilir mi veya ahiret hayatı mı?
Ya gerçekten her düşündüğümde duygulanıyorum yani bilemiyorum Allah'ın işi.
Yani birde bende şu da vardı üstündeki kıyafetleri anneme söylediğimde o kıyafetleri gerçekten varmış hatta babaannemim yeleğinin aynısıymış söylediğim yelek.

Yüce rabbim günahlarını, hatalarını affetsin. Mekanı cennet olsun inşallah. Allah size ve diğer sevenlerine sabır versin.
Ya o beni tutsaydı 😃

Rahmetli pek bir kaşınırdı.
Bende anlatayım: İlkokul kaç hatırlamıyorum. Okula gitmemiştim o gün. Kanepede uzanıyordum. Gözlerim kapalı ama bilincim açık. Uyku felci denilen olay oldu. Biri, ayaklarımdan tutup, ayaklarımı havaya kaldırdı ki o anda uyandım. Baktığımda kimse yoktu. Kim ayaklarımdan tutup kaldırdı bilmiyorum.

Bunu psikolojik sorunlarımdan dolayı 15'in üzerinde yaşadım arada hâlâ yaşıyorum, bu sadece hissiyat. Hareket etmiyorsun başın dönüyor.

Son düzenleme:
tt.JPG

Geri
Yukarı