Yaşadığınız paranormal olaylar neler?

Yok zaten bir daha öyle ıssız yerlere varmadık dağda bayırda takıldık orman sonuçta domuz saldırısıda tehlikeli ormanda tüfeği çevirmek zor oluyor.

Tüfek yerine Odin tavsiye ederim daha kullanışlı.

Omen ve Yoru bunu beğendi.
Ben Valorant hiç oynamadım ya. Hatta oyuna dair neredeyse hiçbir şey bilmiyorum.

Yok domuz avı için char bombası atmayı düşünüyorum Muğla'nın dağına atsam hem domuzlar yok olur hem de Muğla en iyisi.
Aman hocam ne yaptın. Hepimizi öldürecen otur oturduğun yerde. Senin domuz avı sevdan için şu olayı yaşamayalım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gecenin köründe köyde babam ve babamın arkadaşlarıyla bir ağacın altında oturuyorduk birden bütün hayvanlar sanki ölümüne bağırıyorlardı o an çok kötü korkmuştum çiftliğe tilki girdi diye duydum ama bayağı korkunçtu anlatayım dedim.
Ben orda duramazdım.

Benim anlamadığım ne öğrenmek istedikleri. Sanırım şöyle bir şey olacak. Birinin anlattığı olayda tek gözlü, uçan ve duvarlardan geçen yaratıklar olacak. Ama sorgulamayacağız bu olay kesinlikle gerçek. Mantığa ve bilime aykırı olması hiçbir şeyi değiştirmez. Sonra bunu arkadaşlarına anlatacaklar. Neyse :).

Hala zorladığına göre vazgeçmeyeceksin. Ben sana istediğin cevabı vereyim. Videoda gördüğün Cindi. Kayıtta oluşan herhangi bir hata, bir yansıma ya da mantıklı açıklaması olan bir durum olamaz. Kesinlikle o bir Cin. Dikkat et her an saldırıya uğrayabilirsin.
Paranormal normal olmayan olaydır ben cinli minli hikaye istemiyorum sadece paronormal hikaye yazmasın istedim.

Paranormal olaylara inanmam fakat yaşadığım bir olayı unutamıyorum.

4-5 sene önce (lise 1 veya 2'ye gidiyor olmam lazım) gece kapımı kapatıp yattım. Tahminimce sabah 3-4 gibi bir anda kapı tıngırtısıyla birlikte uyandım. Kapının kolu hareket etmiyordu ama sanki birisi kapıyı ileri geri hızlı hızlı zorluyordu. Rüyada olup olmadığımı düşündüm ve ne zaman biticek diye bekledim korkudan.

30-40 saniye boyunca sürdü. Bittiği anda kafamı yastığa koydum 1-2 saat uyuyamadım. Hareket etmeye bile korktum. Kalktığımda aileme anlattım olayı. Odalar birbirine yakın olmasına rağmen hiçbir şey duymadıklarını söylediler ki o ses öyle alçak bir seste değildi. Pencere açıktır cereyan yapmıştır diye düşündüm fakat bir esinti falan yoktu. Zaten kapıyı ileri geri yaparak o takırtı sesini çıkartmak için fiziksel bir güç olması lazım. Rüzgarla olacak iş değildi.

Rüya olduğunu düşündüm ama o kadar gerçektiki kendimi ikna edemedim. Herhangi bir olağanüstü varlığa inanmıyorum. Şuan düşündüğüm zaman ise o "çok gerçekçi" rüyalardan birini gördüğümü zannediyorum. Umarım öyledir yani.

Geri
Yukarı