Yaşama Hevesinizi Kaçıran Şeyler

Eski günleri yaşayamamak.
Oyunun en önemli yerin de zil çalması, telefon gelmesi, birinin seslenmesi, odaya girmesi.
Herhangi bir konu hakkın da bilgisi olmadığı halde bilgili gibi konuşup boş konuşanlar.

1)Konu hakkında Bi bo* bilmeyenlerin sanki o konuda master yapmışcasına emin konuşması.
2)Afrika gibi fakir kesimlere yaşımdan da(15) ötürü dualar hariç yardım edemem.
3)Para hırs ve kişisel çıkarlar için dünya ve insanların sömürülmesi.
4)Savaşlarda askerlerden hiçbirinin savaşmak istemezken baştaki dangozlor yüzünden savaş çıkması.

Daha çok var ama işte...

1)Konu hakkında Bi bo* bilmeyenlerin sanki o konuda master yapmışcasına emin konuşması.
4)Savaşlarda askerlerden hiçbirinin savaşmak istemezken baştaki dangozlor yüzünden savaş çıkması.

Daha çok var ama işte...
Konuş be reis kim tutar seni :)

Şu an hastayım muhtemelen 38 falan ateşim burnum akıyor iznim yok işe geldim tek gözüm kapalı takılıyorum şu an kendi kendime yaktım. 🚬

Daha çok var ama işte...
Afrika'ya paran olsa da yardım edemezsin. Şu an o yardım ediyoruz diyenler paraları kendine alıyor. Açılan kuyu fotoğrafları falan göstermelik. Tek çare dua.

Yeni konular

Geri
Yukarı