Yaşanacak en kötü ülkeler hangileri?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önemli olan yaşadığınız ülke değil, cebinizin ne kadar dolu olduğudur. Zengine her yer cennet, fakire her yer cehennemdir. Kurallara uyan değil, kuralları koyan olacaksınız. Formül budur.

Türkiye'de bir 10 yıl sonra Suriyeliler sebebiyle kesinlikle sürtüşme olacak. Ama bu sürtüşmenin büyük olacağını düşünüyorum. İç savaş demek istemiyorum fakat oraya dahi gidebilir.

Türkiye'de bir 10 yıl sonra Suriyeliler sebebiyle kesinlikle sürtüşme olacak. Ama bu sürtüşmenin büyük olacağını düşünüyorum. İç savaş demek istemiyorum fakat oraya dahi gidebilir.
İç savaşı bırak, normal bir savaş bile çıkmaz. Zira başımızdaki arkadaş ülkenin yarısını kendisine öyle bir bağladı ki, Türkiye'yi almak istesen nüfusun yarısını öldürmen gerekir. Kimsenin işine gelmez.

Türkiye ve tüm orta doğru ülkeleri. Japonya ve Çin hariç.

Suriyeliler ilerde kendilerine hak talep edecekler ve PKK ile anlaşma yapacaklar, bunların bir kısmı asimile olduktan 40-50 yıl sonra ise kendilerinin şu şu Türk boyundan geldikleri tezini ortaya koyup Hatay, Mardin gibi illeri sahiplenecekler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı