Yaşlı insanlara saygı duymuyorum

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE, son mesajlar gerçekten çok harika. Konu yine ABD-Rusya-Çin ülkelerinin güç dengesine, dış mihraklara ve ekonomiye gelmiş. Bence konu sapmış kilitletseniz iyi olur.
Estar abi denilen arkadaş yüzünden geldi o zaman ki ambargo vardı su an olsa biteriz hiç bişey uretmiyoruz yaşlılar gaz yağı sırası diyor ya adam saçma sapan örnek veriyor tek zenginliği petrol olan Arap ülkelerini anlatıyor Amerika çekilse Çin gelir diyor da Brunson olayında bi kaç haftada doları fırlattılar Amerika Tr pazarından çıksa edeceği zarar hiç bişey ondan dolayı da bizim hükümet yalakalık yapıyor diğer bu tarz güçlü devletlere.Şu an ambargo olsa eskisinden daha zorlanırız yani.

Neyse ki dünyadaki cogunluk sizin gibi düsünmüyor.
Düşünür ya da düşünmez, beni ilgilendirmiyor açıkçası. Konu başına da bu ibareyi ekledim.

"Bu konu birini hedef göstermek, kışkırtma, nefret vs. gibi amaçlardan oluşturulmamıştır. Konudaki düşüncelerin hepsi öznel düşüncelerdir, tartışma konusudur. Kimseyi kin ve nefrete itme gibi bir amacım yok."

İnşallah sende yaşlanıp ayakta durmayacak halde toplu taşımada ayakta dikilirken sana da yer vermezler ve dikilmeye devam edersin.
Tamam kardeş, ayakta ben dikileyim. Sen dikilme, okey?

Geri
Yukarı