Yaşlılara Saygı Duymuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kes sesini yobaz. Benim zihniyetim olması gereken zihniyet. Yoksa sende mi otobüsteki yobazla aynı görüştesin? Moskova'da açık giyenen kadınları uyarmaya kalk da güzel bir meydan dayağı çeksinler sana.

Yıllardır böyleyim. Kimseye tiyatro oynamak zorunda değilim. İstemeyen izlemez. Bu kadar basit.

Hangi insanlardan bıktın? Modern insanlardan mı? O zaman Rusya'da ne işin var yobaz kardeşim? Orada insanlar istediğini giyebiliyor. Senin gibi yobazlar için sorun olur. Afganistan'a git bence.

Ben bana yazılan bir yazıya eşit üslupta cevap veriyorum. Anlayacağı dilde.

Bizim Rize'den de ne yobaz çıkıyor yahu. Herif hem yobaz hem Rusya'da. İkiyüzlülüğün vücut bulmuş hali resmen.
Ben o insanlarla aynı fikirde olduğumu söylemiyorum. Sadece üslubuna biraz daha dikkat et karşında çocuk yok ve emin ol Rusya'da senin gibi insanlar fazla yaşamaz. Karşındaki insana saydı duy köpek muamelesi yapar gibi cevap verme. Senin ne haddine memleketimin insanına yobaz demek ? Emin ol Türkiye'deki en nitelikli insanlar burdan çıkıyor bak bakayım Rize haberlerine hiç karısını katleden, kısa etek giydi diye dayak atan var mı ? Birini eleştirmeden önce azcık düşün. Senin değiminle Yobaz yazınca bir şey olmuyor.
Bana yaptığın onca hakaretten sonra halen daha tiyatro oynamıyorum diyorsun ya ? Videolarında da böyle olmanı tavsiye ediyorum.

Teşekkürler Türkiye ;)

Şu yaşlıları gördükçe üzülüyorum arkadaş. Ben her yaşlının bu derece sapıttığına inanırdım ama isteyen kontrolü elinde tutuyor. Babannem vefat etmeden , bundan 3 yıl önce bana biz yaşlılar hep sizin işlerinize karışırız bir şeyleri çok bildiğimizi sanarız demişti. Doya doya yaşa hayatı demişti. Allah rahmet eylesin sanırım herkese böyle bir babanne nasip olmuyor.

@Recep Baltaş Videolarda göründüğün gibi gibi bir adam değilmişsin. Ağzı bozuk, nefret kusan ve saygısız bir insanmışsın. Bu topraklar üzerinde, sadece kendi menfaatleri için ter dökenlerin gram hakkı yok. Bu sebeple böyle insanların "Yallah Arabistan'a" demeye hiç hakkı yok. Bu topraklarda, o umursamayıp görmezden geldiğiniz değerler uğruna kanını dökenlerin hakkı vardır. Siz nefretinizi kusmaya devam edin. Kendi zehrinizde boğulacaksınız.
Not: Modaratörler, bu yorumu silceğinize benim hesabımı silin.

Bu konunun amacı toplumsal sorunu göstermek mi yoksa nefret suçu işlemek mi? Konuyu açan kişi kişisel yorumlarıyla nefret kusuyor ve bazı kullanıcılılar da eşlik ediyor. Moderatörler de bu nefret söylemli ve saygısız yorumlar dışındaki yorumları sileceğine benim hesabımı silsinler. Çünkü böyle konular üzerinde manevi değerlere karşı nefret uyandırmak isteyen bir yöneticinin olduğu forumda hesabımın olmasını dahi istemem.

1) Birisine yalnizca yasli oldugu icin saygi duymayacagini belirtmek, nefret etmek anlamina gelmez.
2) Birisine saygi duymadigini belirtmek, saygisizlik degildir.
3) Bu konunun ilk mesajinda, herhangi bir kitleye yonelik nefret sucu yoktur.

Sacma sapan bir magduriyet cikarmissin, tam olarak neyi savundugun belli olmadigi gibi; yapildigini iddia ettigin hic bir sey de aslinda yapilmamis.

Nefret sucu tanimi: (alinti)

Mağdurun, mülkün ya da işlenen bir suçun hedefinin, gerçek veya hissedilen ırk, ulusal ya da etnik köken, dil, renk, din, cinsiyet, yaş, zihinsel ya da fiziksel engellilik, cinsel yönelim veya diğer benzer faktörlere dayalı olarak benzer özellikler taşıyan bir grupla gerçek ya da öyle algılanan bağı, bağlılığı, aidiyeti, desteği ya da üyeliği nedeniyle seçildiği, kişilere veya mala karşı suçları da kapsayacak şekilde işlenen her türlü suçtur.

1) Birisine yalnizca yasli oldugu icin saygi duymayacagini belirtmek, nefret etmek anlamina gelmez.
2) Birisine saygi duymadigini belirtmek, saygisizlik degildir.
3) Bu konunun ilk mesajinda, herhangi bir kitleye yonelik nefret sucu yoktur.

Sacma sapan bir magduriyet cikarmissin, tam olarak neyi savundugun belli olmadigi gibi; yapildigini iddia ettigin hic bir sey de aslinda yapilmamis.

Nefret sucu tanimi: (alinti)

Mağdurun, mülkün ya da işlenen bir suçun hedefinin, gerçek veya hissedilen ırk, ulusal ya da etnik köken, dil, renk, din, cinsiyet, yaş, zihinsel ya da fiziksel engellilik, cinsel yönelim veya diğer benzer faktörlere dayalı olarak benzer özellikler taşıyan bir grupla gerçek ya da öyle algılanan bağı, bağlılığı, aidiyeti, desteği ya da üyeliği nedeniyle seçildiği, kişilere veya mala karşı suçları da kapsayacak şekilde işlenen her türlü suçtur.

Dün gece yazacaktım bunu. Arkadaş birkaç terim öğrenmiş, onları kullanayım da insan haklarına çok önem veriyormuşum havası olsun istiyor.

Öte yandan savunduğu kim? Yaşlı bir sapık. Aferin...
Bana yaptığın onca hakaretten sonra halen daha tiyatro oynamıyorum diyorsun ya ? Videolarında da böyle olmanı tavsiye ediyorum.

Şimdi mağdur mu oldun yobaz kardeş?

Dün gece yazacaktım bunu. Arkadaş birkaç terim öğrenmiş, onları kullanayım da insan haklarına çok önem veriyormuşum havası olsun istiyor.

Öte yandan savunduğu kim? Yaşlı bir sapık. Aferin...

Şimdi mağdur mu oldun yobaz kardeş?

Bizim buralarda bir söz vardır. "Ağla okul çocuğu" bu duruma çok güzel gitti bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı