Yaşlı okul güvenliği ile dalga geçen öğrenciler!

AbdülHEY_44

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, ben meslek lisesinde okuyorum 65-70 yaşlarında yaşlı bir güvenlik var, öğrenciler dalga geçiyorlar. "Yok böyle yaparım yok şöyle yaparım, dedem yaşında adamsın bir çaksam yerdesin" gibi sözler söyleyip dedeleri yaşındaki adamla alay ediyorlar, çok üzülüyorum güvenliğe.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben meslek lisesinde okuyorum 65 70 yaşlarında yaşlı bir güvenlik var öğrenciler dalga geçiyorlar "yok böyle yaparım yok şöyle yaparım, dedem yaşında adamsın bir çaksam yerdesin" deyip dedeleri yaşında ki adam ile alay ediyorlar çok üzülüyorum güvenliğe.

Adamın çok umurunda olduğunu sanmam görmüş geçirmiş bir adam çok umursayacağını sanmıyorum.

Merhaba, ben meslek lisesinde okuyorum 65-70 yaşlarında yaşlı bir güvenlik var, öğrenciler dalga geçiyorlar. "Yok böyle yaparım yok şöyle yaparım, dedem yaşında adamsın bir çaksam yerdesin" gibi sözler söyleyip dedeleri yaşındaki adamla alay ediyorlar, çok üzülüyorum güvenliğe.
İşte herkesin ürememesi gerektiğinin,eğitimin ailede başladığının kanıtı,anlamak güç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dünya yaşlılar için çok zalim, acımasız.

Geri
Yukarı