Yavuz Bahadıroğlu Vefat Etti

Emre Rekt

Centipat
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Haberi gördüğüm de inşallah yalandır diye ümit etsem de sonu hüsran oldu. Tek tek göçüyorlar bu dünyadan. :(

KS
S

Salih METİN

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar Atatürk ile nasıl bir bağı olursa olsun bir ölünün arkasından konuşmak daha ayıptır.

Toplum olarak, ölünün arkasından şöyle, böyle konuşulmaz ki (inancınıza göre ne dediğimiz değişebilir) "İyiydi, rahmet olsun." veya sevmiyorsanız "Yakınlarına baş sağlığı dilerim." gibi cümleler kurulmalı, en azından benim düşüncem böyle.

(Ki ben de yeni öğrendim, araştırdım. Hakareti, küfürü yok, sevmiyor sadece. Birebir bir diyalogda değil. Bazı noktalarda katılmıyor. Arada sertleşebiliyor ama tekrarlıyorum, bir hakarete vs. ye bağlanmıyor olay.)

YAHYA NUROĞLU

Centipat
Makaleler
1
Yer
IDE HDD'lerin içi.
En sevdiğim yazarlardan biridir kendisi. Yüzlerce kitabını okudum. Allah rahmet eylesin mekânı Cennet olsun.

Yer
Manisa
En sevdiğim insanlardan olan Atatürk'e karşı gelen ve hakkında negatif yazılar (“Mustafa Kemal'e müteşekkir değilim”, "Atatürk'ün şahsına hakaret edilen Derin Tarih programındaki 3 isminden biridir ve sonrasında Atatürk’e hakaretten yasal işleme tabii tutulmuştur.") yazan biri olmasından dolayı hoşnut olmadığım birisi fakat kendi görüşüne saygı göstermemiz gerekir.
Sevenlerine başsağlığı diliyorum.

HABAR

Hectopat
Makaleler
14
Yer
İnziva

Yeni konular

Yukarı