Yayıncılara bağış atanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hem kimse milletin parasına karışamaz demeyin demişsiniz, hem de ne düşünüyorsunuz demişsiniz. Konuda anlam bozukluğu var, çözemedim.

Son düzenleme:
Enes Batur, Orkun Işıtmak ve benzeri YouTube'rleri anlamıyorum. Neden büyük yayıncılara o kadar paralar atıyor onu da anlamış değilim.

"Parası olan atar," "Milletin kendi parası kimse karışamaz." gibi yorumlar atmazsanız sevinirim.
Madem öyle o zaman neden milletin düşüncesini soruyorsun? Başlığı şöyle değiştir: Bu başlıkta yayıncılara bağış atanları linç ediyoruz!

Not: Yayıncıların fotoğraflarını gösterseniz muhtemelen hiçbirini bilemem.

Ne alaka? Forum'da kurallara uyarak istediğim konuyu açabilirim/sorumu sorabilirim.
Kurallara uymadın gibi bir şey demedim.
Hem yayıncılara bağış atanları savunan fikirde mesaj atmamamızı söylüyorsun hem de ne düşündüğümüzü sorduğun bir konu açıyorsun. Bu soru sormak değil.

Madem öyle o zaman neden milletin düşüncesini soruyorsun? Başlığı şöyle değiştir: Bu başlıkta yayıncılara bağış atanları linç ediyoruz!
Hocam doğruları tükürüyorsunuz resmen.
Kesinlikle katılıyorum. Şu tarz mesajlar atmayın yazmışsın bir nevi, o zaman herkes senin istediğin düşünceye sahip olsun, öyle yazsın. Nasıl fikir?

Yeni konular

Geri
Yukarı