Yazdan Nefret Ediyorum

Kilo durumun nedir ? Maddi durumun nedir ? İşe gidiyor musun ? Sosyal birisi misin? Şimdi bunları neden sordum açıklayayım. Kiloluysan ve fit biri değilsen kumsallarda rahat edemiyor olabilirsin. Bu yüzden özgüven eksikliği yaşayabilirsin. Yaz ayları zenginlerin aylarıdır. Maddi durumun iyi değil ise en fazla 1 hafta tatile gidip, geri kalan zamanı o sıcak havalarda evinde geçirmek zorunda kalıyorsundur. Sosyal biri değilsen beraber aktivite yapacak, tatile gidecek arkadaşlar bulamayabilirsin. İşe gidiyorsan zamanın nasıl geçtiğini anlamadığın için yaz olup olmamasını takmayabilirsin. Bütün söylediklerimi birleştirirsen yaz aylarından neden nefret ettiğin ortaya çıkar. Bunların haricinde yaz aylarından nefret ediyorsan, o zaman cidden sevmiyorsundur. Bende yaz aylarını sevmem :)

Son düzenleme:
Kışın yaz havası yazın kış havası sevmiyorum. Bana göre her şey mevsiminde güzel.

Ben de nefret ediyorum ve bazen resmen sinir krizine giriyorum. Maalesef vantilatör ve duştan başka çare yok gibi. Buzdolabında bol bol su ve ayran bulundurun. :)

@Vavien. Yaz aylarında Kastamonu'ya gidiyorum. Nemli olduğu bir gerçek :D

Bir de yerden ısıtmalı bir ev olacak kışın ayakta uyur insan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı