Yazıcılardaki tarayıcı çözünürlüğü ne anlama geliyor?

Çoklu fotokopi çekmeyeceğim teşekkürler kredi karti limitim yetmez ise Hepsiburada'dan alacağım orada da bu Epson 3256 var 3252'den farki var mı onu alsam fotograf baski alir mi?
Fark yok epsonun tüm tanklı yazıcılarıyla fotoğraf kağıdına baskı yapabilirsin. Satıcı hepsiburada veya güvenilir bir satıcı bazen kutu içerisinden orijinal mürekkepleri alıp muadil mürekkep koyabiliyorlar.

Çoklu fotokopi çekmeyeceğim teşekkürler kredi karti limitim yetmez ise Hepsiburada'dan alacağım orada da bu Epson 3256 var 3252'den farki var mı onu alsam fotograf baski alir mi?
Rengi haricinde hiçbir farkı yok. Mümkünse yazıcıyı yüzyüze almanı tavsiye ederim.

Mürekkep tanklı, kısaca inkjet yazıcılarda baskı kalitesi kesinlikle daha iyi oluyor. Eğer Epson almayı düşünüyorsanız sizi üzmez diye düşünüyorum. Sadece orijinal mürekkep kullanmaya dikkat edin. Yalnız az önce başka bir arkadaşın konusuna da mesaj attım, Mürekkep tanklı bir yazıcı kullanıyorsanız arada sırada bir renkli çıktı alın ki baskı kafalarının içerisinde mürekkep kurumasın, daha sonra kafaları temizlemesi ve açması biraz meşakatli olabilir. Ayrıca fotoğraf kağıdına baskı konusunda sorun yaşamazsınız ama orijinal mürekkep ile kuşe kağıda veya şeffaf Sticker'a baskı alamazsınız. Fotoğrafçılar genelde Mürekkep tanklı yazıcıları tercih ediyor, daha doğru renkler ve daha yüksek baskı kalitesi elde ediyorsunuz çünkü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı