Yazılı A2 Ehliyet sınavı zor mu?

Şöyle yazılı sınav genel olarak herkesle aynı kimi zaman zor gelebiliyor ama verilen kitapçıktaki soruları çözersen bir zorluğu kalmıyor ve internetten çıkmış sorulara bakmak iyi olur.

En çok dikkat etmen gereken ilk yardım konusu.
Kitapçıkta sınavda ihtiyacım olan tüm bilgiler yer alıyor mu hocam? Teşekkür ediyorum cevabınız için.

Önceki yıllarda çıkmış soruları kesin çözün. Ben ne eski sorulara baktım ne de kitabı okudum. Ehliyet almadan önce de araba hastası biri değildim ortalama bilgim vardı. 70 almıştım sınav geçme puanı da bildiğiniz gibi 70 puan. Önceki yılları çözer kitaba da göz atarsanız rahatlıkla +80 alırsınız diye düşünüyorum. Benim gibi riske atmayın güzelce çalışın hocam.

Hiç bir şey bakmadan 85 üzeri bir not almıştım, tam hatırlamıyorum kaç aldığımı. 85-90 arasıydı. 2017'de girmiştim sınava. Bence gayet basit, korkacak birşey yok. Rahat yaparsınız.

Bütün ehliyet sınıflarında ilk defa ehliyet alıyorsanız teorik sınav aynıdır ehliyet gruplarına göre ayrım yapılmaz SRC durumları hariç ben 30 ocakta girdim oldukça kolaydı ilk yardım hariç hepsini zorlanmadan yaptım.

Bütün ehliyet sınıflarında ilk defa ehliyet alıyorsanız teorik sınav aynıdır ehliyet gruplarına göre ayrım yapılmaz SRC durumları hariç ben 30 Ocak'ta girdim oldukça kolaydı ilk yardım hariç hepsini zorlanmadan yaptım.

En önemli konu ilk yardım zaten:D

Yeni konular

Geri
Yukarı