Yazılım için M2 Air alınır mı?

E

Merhaba yazılıma başlamak istiyorum, ve bilgisayar mühendisliği okuyacağım. Laptop almak istiyorum bütçem maksimum 25-26kİşimi gücümü her şeyimi yazılıma odaklayip çalışmak istiyorum aklımda çok güzel oyun fikirleri var 2D 3D olsun Online oyun olsun. Hiç Apple ürünü kullanmadım hayatım boyunca Mac mi daha iyi Windows mu? Mac'a alışabilir miyim? Air M.2 8 GB olanından almak istiyorum.

Evet yazılım için uygundur ben araştırdım kullanan arkadaşlarımada sordum memnunlar

E

Evet yazılım için uygundur ben araştırdım kullanan arkadaşlarımada sordum memnunlar
Oyun geliştirmek için peki ? Arkadaşlarınıza sorabilir misiniz hocam?Bu konu benim için çok önemli teşekkürler.

Anladım hocam. O zaman araştırın. Oyun geliştirmede sorun yaşıyor mu Mac cihazlar diye. Youtube da bir sürü video vardır eminim ki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Huawei d16 nasıl?
Laptop konusunda çok kararsızım ya bir yazılımcı da diyor ki önemli olan sağlığınız.Bilgisayar ergonomisi en önemli şeydir ve bu laptpta sağlanmaz diyor.

Son düzenleme:
Oyun geliştirmek için peki ? Arkadaşlarınıza sorabilir misiniz hocam?Bu konu benim için çok önemli teşekkürler.

Hocam Huawei d16 nasıl?
Laptop konusunda çok kararsızım ya bir yazılımcı da diyor ki önemli olan sağlığınız.Bilgisayar ergonomisi en önemli şeydir ve bu laptpta sağlanmaz diyor.
Ben D15 kullanıyorum şuan da kardeşimin memnunuz. Pil süresi de iyi. D16'yı bilmiyorum. Doğru araştır da ileride pişman olma. Konu aç foruma.

Geri
Yukarı