Yazılım için M2 Air alınır mı?

GarenSevenErkek

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba yazılıma başlamak istiyorum, ve bilgisayar mühendisliği okuyacağım. Laptop almak istiyorum bütçem maksimum 25-26kİşimi gücümü her şeyimi yazılıma odaklayip çalışmak istiyorum aklımda çok güzel oyun fikirleri var 2D 3D olsun Online oyun olsun. Hiç Apple ürünü kullanmadım hayatım boyunca Mac mi daha iyi Windows mu? Mac'a alışabilir miyim? Air M.2 8 GB olanından almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yazılıma başlamak istiyorum, ve bilgisayar mühendisliği okuyacağım. Laptop almak istiyorum bütçem maksimum 25-26kİşimi gücümü her şeyimi yazılıma odaklayip çalışmak istiyorum aklımda çok güzel oyun fikirleri var 2D 3D olsun Online oyun olsun. Hiç Apple ürünü kullanmadım hayatım boyunca Mac mi daha iyi Windows mu? Mac'a alışabilir miyim? Air M.2 8 GB olanından almak istiyorum.
O paralara Mac alıcağıma bi i7 12. Nesil RTX 3050 Laptop alırım 5K da elimde kalır.

Merhaba yazılıma başlamak istiyorum, ve bilgisayar mühendisliği okuyacağım. Laptop almak istiyorum bütçem maksimum 25-26kişimi gücümü her şeyimi yazılıma odaklayip çalışmak istiyorum aklımda çok güzel oyun fikirleri var 2D 3D olsun Online oyun olsun. Hiç Apple ürünü kullanmadım hayatım boyunca Mac mi daha iyi Windows mu? Mac'a alışabilir miyim? Air M.2 8 GB olanından almak istiyorum.

Hocam oyun tasarımı için Mac almanızı önermem.

O paralara Mac alıcağıma bi i7 12. Nesil RTX 3050 Laptop alırım 5K da elimde kalır.
Arkadaşlar ne bu mac düşmanlığı? Mac bir sürü konuda Windows'tan daha iyi. RTX ekran kartın ile windows üzerinde renderladığın şeyi 5 10 dakika sürerken mac üzerinde daha hızlı ve kısa sürüyor, yazılım konusunda Render Konusunda eğer bir laptop alacaksam ilk tercihim Macbook olur.

Arkadaşlar ne bu mac düşmanlığı? Mac bir sürü konuda Windows'tan daha iyi. RTX ekran kartın ile windows üzerinde renderladığın şeyi 5 10 dakika sürerken mac üzerinde daha hızlı ve kısa sürüyor, yazılım konusunda Render Konusunda eğer bir laptop alacaksam ilk tercihim Macbook olur.
Hocam mac hakkında bilginiz var mı ?
Anladığım kadarıyla tek ide ile bütün yazılım dillerini yazabiliriz sanırsam.

Yazılım için en iyisi bence Mac zaten.
Air M2 8 GB yeterli olur mu hocam birde maçta Android'e PCyede yazabiliyor muyuz uygulama?
Windowsta olmuyor diye biliyorum, çift işletim sistemi kursan dâhi sıkıntılı çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı