Yazılım için M2 Air alınır mı?

Ha bu arada. Şuan elinde bir cihaz varsa direkt olarak geliştirmeye başla. Belki de o alanı sevmeyeceksin, sana göre olmayacaktır belki de. En azından denemiş ol. Ama eğer ki Frontend-Backend gibi şeyler öğreneceksen her türlü Mac.
Hocam elimde cihaz yok maalesef ama yazılımı severim dayımın laptopunda yazarken keyif almıştım.

Hocam elimde cihaz yok maalesef ama yazılımı severim dayımın laptopunda yazarken keyif almıştım.
Anladım hocam. O zaman araştırın. Oyun geliştirmede sorun yaşıyor mu Mac cihazlar diye. Youtube da bir sürü video vardır eminim ki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam sizin bütçenize göre bulduklarım;
İ7 12700h RTX 3050Tİ 4GB

Ryzen 7 5800H RTX 3060 6GB

Ryzen 5 5600H RTX 3060 6GB

Hocam araştırmadım, eğer araştırıp bakarsanız sizin için daha iyi olur render hızları vs.

İ7 12700h RTX 3050Tİ 4GB

Ryzen 7 5800H RTX 3060 6GB

Ryzen 5 5600H RTX 3060 6GB

Hocam araştırmadım, eğer araştırıp bakarsanız sizin için daha iyi olur render hızları vs.
Bildiğim kadarıyla Vitcus'ların malzeme kalitesi kötü. + olarak bu laptoplar çok ama çok az ekran süresi verir bu olayı dikkate alın @GarenSevenErkek

Hocam Ekran süresindense Performansı tercih ederim.
Üniversite de kullanacak arkadaş. Sadece evinde kullansa neyse. Yanında ağır adaptör taşımak zorunda kalacak. En küçük şeyde fanlar çalışacak, diğer insanların kafasını ütüleyecek. Bir çok parametre var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Üniversite de kullanacak arkadaş. Sadece evinde kullansa neyse. Yanında ağır adaptör taşımak zorunda kalacak. En küçük şeyde fanlar çalışacak, diğer insanların kafasını ütüleyecek. Birçok parametre var.

Hocam bu videoyu izleyince Mac'e daha çok ısındım ama forumdada gördüğüm kadarıyla Mac çok masrafliymis Windows'ta göre 3-4 kat daha pahalı program fiyatları varmış.
Korkuyorum da Apple telefonlara yaptığını Mac'lere yapıyor mu güncelleme ile yavaşlatıyor mu?
M.2 ömrü ne kadar?

i7 12700H RTX 3050 Ti 4 GB.

Ryzen 7 5800H RTX 3060 6 GB.

Ryzen 5 5600H RTX 3060 6 GB.

Lenovo güzel duruyor. HP'ye ben pek sıcak bakmıyorum çok şikayet aldım.

Hocam bu videoyu izleyince Mac'e daha çok ısındım ama forumdada gördüğüm kadarıyla Mac çok masrafliymis Windows'ta göre 3-4 kat daha pahalı program fiyatları varmış.
Korkuyorum da Apple telefonlara yaptığını Mac'lere yapıyor mu güncelleme ile yavaşlatıyor mu?
M.2 ömrü ne kadar?

Lenovo güzel duruyor. HP'ye ben pek sıcak bakmıyorum çok şikayet aldım.
Hocam Lenovo güzel RTX 3060 lı Laptop Sizi yarı yolda bırakcağını sanmam yine araştırabilirsiniz isterseniz.

30 FPS nereden çıktı? Hiç Mac alıp oyun oynadınız mı hocam doğru söyleyin?
Tabikide Mac almadım ancak alsamda oyun için almam Mac hızlı ve güzel bir cihaz ancak oyun için değil. Ayrıca tercihim her zaman Windows'tan yana olur. Oyun konusuna gelirsek En basiti Minecrafta bakalım MacBook Pro da 20 30 Fps olarak oynanıyor Single Player'da. Ben RTX 2060 ile 500 600 FPS oynuyorum. :D

Son düzenleme:
M.2 ömrü ne kadar?

Hocam ücretli uygulamalar olduğu gibi ücretsizler de var. Mesela Jetbrains. 15 dolar aylık. Mecbursun mesela ama ücretsiz uygulamalarda var. Yavaşlatma yok. M1 cihazlar hala çok iyi. M.2 çok daha iyi. Ömrü en az 7-8 sene.

Hocam ama oyun geliştirme için Mac nasıldır araştırın. Sonra pişman olmayın.

Geri
Yukarı