Yazılım orta düzey bir üniversitede okunur mu?

egeee13

Femtopat
Daha fazla  
Yazılım orta düzey bir üniversitede okunur mu orta düzey derken sıralaması biraz daha 100k üzeri olanlardan bahsediyorum.

Yazılımın avantajı üniversitenin diğer bölümlere göre daha az öne çıkıyor olması bence. Bu süreçte CV'ne ekleyebileceğin kaliteli işler yaparsan, neden okunmasın?

Yazılım orta düzey bir üniversitede okunur mu orta düzey derken sıralaması biraz daha 100k üzeri olanlardan bahsediyorum.
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum yaklaşık 200k sıralaması var yanlış bilmiyorsam ve şu ana kadar gördüğüm tek eksik öğrencilerin içindeki istek. Eğitim bakımından pek bir eksiklik olmuyor eksik kalan yer olursa internetten kendim tamamlıyorum -ki bence en iyi üniversiteye gidilse bile internetten eğitim alınmalı- her şey çok güzel ilerliyor fakat öğrencilerin çoğu çalışmak istemiyor. Bu yüzden bir proje için arkadaş bulmaya çalışsam sorun yaşıyorum kimseyi bulamıyorum. Orta düzey bir üniversitenin en büyük sorunu öğrenciler bence. Zaten yazılım üniversitede öğrenilebilecek bir şey değil benim gözümde. Şu an 2. sınıfa geçtim ve 4 yıldır yazılımla uğraşıyorum. Yazılım en iyi şekilde, proje geliştirilerek ve internetten eğitim alınarak öğrenilir bence. İşe girerken artık üniversiteye bakma devri kapanalı çok oldu artık geliştirdiğin projeler, CVne eklediğin şeyler önemli bu yüzden evet kesinlikle orta düzey bir üniversitede yazılım okunur. Üniversite orta düzey diye bölümden vazgeçmek çok yanlış bir tercih olur.

Geri
Yukarı