Yazılıma giriş için ne yapılmalı?

Deneyap teknoloji atölyelerini duymuş muydunuz? Sınavı tam sizin zamanınızda yapıldı. 4 yılda bir olacaktı sınavı. Çok faydalı olabilirdi. Ayrıca internetten öğrenimde btk akademi ve udemy öneririm. Udemy paralı ancak güzel eğitimler var diye biliyorum. Btk da devletin.
Siz gidiyor musunuz?

Benim bulunduğum yere yeni atölye açıldığı için evet.
Teknoloji tasarım ile başlıyorsun, orada torna makinesi tahta kesme makinesi falan kullanıp takımınla bir proje yapıyorsun. Bizden otobüs ile ilgili bir şey istediler. Takımımla V.I.P otobüs odası yaptık. Daha sonra robotik ve kodlama dersi vardı. Legodan bir robotu programladık. En son arduino dersi alırken virüs yüzünden yarım kaldı. Çok heyecan verici bir sürü ders daha var. Kazanmana sevindim. Yarım kalan o derste yazılım da vardı.

Teknoloji tasarım ile başlıyorsun, orada torna makinesi tahta kesme makinesi falan kullanıp takımınla bir proje yapıyorsun. Bizden otobüs ile ilgili bir şey istediler. Takımımla V.I.P otobüs odası yaptık. Daha sonra robotik ve kodlama dersi vardı. Legodan bir robotu programladık. En son arduino dersi alırken virüs yüzünden yarım kaldı. Çok heyecan verici bir sürü ders daha var. Kazanmana sevindim. Yarım kalan o derste yazılım da vardı.
Son olarak kayıt için gerekli belgeleri nasıl hallettiniz? Yarın kayıtlar başlayacak ve İnternet sitesin de bununla ilgili detaylar paylaşılacak dendi ama hala paylaşılmadı.

Geri
Yukarı