Yazılıma nereden başlamalıyım?

Vierge

Zeptopat
Daha fazla  
İyi günler, yazılıma başlamak istiyorum fakat nereden başlamam lazım bilmiyorum. Yazılıma başlama sebebim web sitesi oluşturmak. Program vb yapmak için bana her şeyi detaylı şekilde anlatırsanız sevinirim. Hangi programlama diliyle başlamam lazım hangi YouTube kanalı veya sitelerden öğrenebilirim vb.

İyi günler, yazılıma başlamak istiyorum fakat nereden başlamam lazım bilmiyorum. Yazılıma başlama sebebim web sitesi oluşturmak. Program vb yapmak için bana her şeyi detaylı şekilde anlatırsanız sevinirim. Hangi programlama diliyle başlamam lazım hangi YouTube kanalı veya sitelerden öğrenebilirim vb.
HTML ve CSS öğrenmelisin sitenin temelini oluşturumak için. Udemy'den 1TL'ye kurs alabilirsin. Kodları Visual Studio'da yazarsın. Daha sonra JavaScript ve ne tür site yapacağına bağlı olarak PHP öğrenmelisin.

Web için HTML, CSS, js ile başla. Sonra PHP veya asp öğren. Sonra SQL öğren.

Önerebileceğin kanal veya site falan var mı?
HTML ve CSS öğrenmelisin sitenin temelini oluşturumak için. Udemy'den 1TL'ye kurs alabilirsin. Kodları Visual Studio'da yazarsın. Daha sonra JavaScript ve ne tür site yapacağına bağlı olarak PHP öğrenmelisin.

Udemy'deki kursun linkini atabilir misin rica etsem?

Kendim bunu kullanıyorum. Gayet güzel anlatılıyor.

Karar verirsen 1TL'ye almanda yardımcı olurum.

Discord'unuz varsa arkadaşlık isteği atar mısınız ben size karar verdiğim zaman yazarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Site yapmak için web programcılığı derslerine, video eğitim serilerine, e-kitaplara ve dökümanlara bakabilirsin.

Diğer programcılık konuları için de C, C++ ya da başka bir dil ile başlayabilirsin. Aslında hangi dil ile başladığın çok önemli değil.

Geri
Yukarı