Yazılıma nereden başlanılmalı?

Ya arkadaşlar C, Java zor dillerdir bunları önermeyin, dostum sana Python öneririm yeni başlayanlar için ideal ve yazımına zorluk çekmezsin.

Java zor bir dil değil. Python'dan aşağı yukarı tek farkı hazır fonksiyonlar ve white space kullanmaması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben C# öğreniyorum şu an. Python'dan daha kolay geldi bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer oyunlara ilgiliyseniz ve oyun yapmak istiyorsanız Unity ile başlayabilirsiniz. C# gerektirir. Başlarda zorlanabilirsin fakat iyi bir öğretici bulduktan sonra kolay gelir.
Tavsiye ettiğim YouTube kanalları:
Brackeys,
Blackthornprod,
Sykoo.

Eğer Unreal Engine kullanmak istersen C++ bilmen gerekiyor. Kendim hiç kullanmadığım için bir şey diyemem ona.

Evet hocam kolay olanlar. Gülmenizin nedeni nedir yani. Bana göre en kolay diller onlar. Yani bu forumda milleti küçük görmeyi ve milletin söylediklerine gülmeyi bırakın artık. Sen ve senin gibiler yüzünden fikrimi söyleyemez oldum.

Çünkü en kolay dil onlar değil de ondan. Python varken C/C++'a en kolay demeniz güldürdü bizi.

Evet hocam kolay olanlar. Gülmenizin nedeni nedir yani. Bana göre en kolay diller onlar. Yani bu forumda milleti küçük görmeyi ve milletin söylediklerine gülmeyi bırakın artık. Sen ve senin gibiler yüzünden fikrimi söyleyemez oldum.
Kolay olanları değil de sağdan soldan duyduğunuz dilleri yazmışsınız gibi geldi bana kusura bakmayın ama yazılım hakkında biraz bilgisi olan hiç kimse C diline kolay diyemez. Bunun "Bana göre kolay" demekle bir alakası yok malloc- pointer gerçekleri varken.

Kolay olanları değil de sağdan soldan duyduğunuz dilleri yazmışsınız gibi geldi bana kusura bakmayın ama yazılım hakkında biraz bilgisi olan hiç kimse C diline kolay diyemez. Bunun "bana göre kolay" demekle bir alakası yok malloc- pointer gerçekleri varken.

Tamam hocam siz zaten kesinlikle haklısınız. Ha bir de sağdan soldan duyduğum diller değil eğitimlerini aldığım diller. Benim hakkımda bilgi sahibi olmadan da yorum yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı