Yazılımdan nasıl para kazanabilirim?

Önerdiğiniz site var mı peki?
Fiverr global'e hitap ettiği için daha çok iş olanağı sağlar. Türkiye'de de Bionluk tarzı siteler var. Çok yüksek bir para istemiyorlar oralara da ilan verebilirsin. Çevrendeki insanlara, kurumlara ve kuruluşlara da duyurabilirsin kendini. Unutma ama işini kaliteli yapmalısın ki tutulasın. Kalitesiz, özensiz ve istenilen gibi olmazsa bu sektörde ilerleyemezsin.

O yüzden kendini sürekli geliştirmelisin.

Fiverr Global'e hitap ettiği için daha çok iş olanağı sağlar. Türkiye'de de bionluk tarzı siteler var. Çok yüksek bir para istemiyorlar oralara da ilan verebilirsin. Çevrendeki insanlara, kurumlara ve kuruluşlara da duyurabilirsin kendini. Unutma ama işini kaliteli yapmalısın ki tutulasın. Kalitesiz, özensiz ve istenilen gibi olmazsa bu sektörde ilerleyemezsin.

O yüzden kendini sürekli geliştirmelisin.

Kendi yaptığım programlarda bile en ufak hata olunca gıcık olup o hatayı saatlerimi alsada düzeltiyorum. Yani iş paralı olduğu zaman 2 kat özenli olurum merak etmeyin :)

Kendi yaptığım programlarda bile en ufak hata olunca gıcık olup o hatayı saatlerimi alsada düzeltiyorum. Yani iş paralı olduğu zaman 2 kat özenli olurum merak etmeyin :)
Önün daha açık, yaşın da iyi. Kendini sürekli geliştir, bir önceki gününe hep katarak ilerle. Kendi emeğine değer biçmeyi de öğrenmelisin. Bunun yanında piyasa normallerini de analiz etmeye başla.

Programlama bilgini (seviyeni) gözümle görmediğim için şu an bu dediklerimi istenilen bir programı yazabilecek bir kişiye anlatır gibi anlatıyorum bilgine.

İlk önce GitHub'ı kullanmayı öğrenmen lazım. Sonrasında clone içerikler üretmen veya projeler tasarlayıp GitHub profilini şaha kaldıracaksın. Ardından da yabancı Türk bütün iş ilan sitelerine kayıt oluştur.

Eğer biraz şansın varsa 2K dolar ile remote maaşlı iş bulursun.
Bu olay kendini satmayı bilmek öne çıkaracak pozitif özelliklerini vurgulaman lazım.

Önün daha açık, yaşın da iyi. Kendini sürekli geliştir, bir önceki gününe hep katarak ilerle. Kendi emeğine değer biçmeyi de öğrenmelisin. Bunun yanında piyasa normallerini de analiz etmeye başla.

Programlama bilgini (seviyeni) gözümle görmediğim için şu an bu dediklerimi istenilen bir programı yazabilecek bir kişiye anlatır gibi anlatıyorum bilgine.

Hocam bu tarz bir şey yaptım sizce olmuş mudur daha geliştirmeli miyim nasıl yapmalıyım?

Hocam bu tarz bir şey yaptım sizce olmuş mudur daha geliştirmeli miyim nasıl yapmalıyım?
Biraz daha böyle göze güzel görünen ve kaliteli projelerin resmini ekle. Resimlerin çözünürlüğü güzel olsun. Daha göz alıcı yazılar yaz.

Ondan sonrası biraz sabır, iş tekliflerine hızlı dönüş sağlaman iyi olacaktır. Arada bir kontrol et siteyi mesaj gelince direkt dönüş sağla. Kendini güvenceye almadan yani alacağın kesin olmadan kimseye bir şey teslim etme.

Biraz daha böyle göze güzel görünen ve kaliteli projelerin resmini ekle. Resimlerin çözünürlüğü güzel olsun. Daha göz alıcı yazılar yaz.

Ondan sonrası biraz sabır, iş tekliflerine hızlı dönüş sağlaman iyi olacaktır. Arada bir kontrol et siteyi mesaj gelince direkt dönüş sağla. Kendini güvenceye almadan yani alacağın kesin olmadan kimseye bir şey teslim etme.

Tamamdır sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı