Yazın iyi para kazandıran iş önerileri

484873

Decapat
Arkadaşlar merhaba,
Kışın harçlığımı çıkartmak için çalışmam gerekiyor. Bana yaz ayları temiz para kazanabileceğim işler önerebilir misiniz? Garson, çaycı gibi kısıtlı ücreti olan işler istemiyorum. Şehir dışına çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba,
Kışın harçlığımı çıkartmak için çalışmam gerekiyor. Bana yaz ayları temiz para kazanabileceğim işler önerebilir misiniz? Garson, çaycı gibi kısıtlı ücreti olan işler istemiyorum. Şehir dışına çıkabilirim.
Oteller, yaşınız 18 den büyük ise Köfteci yusuf bir arkdaşım 16.5 maaş alıyor artı sigorta falan.

Köylere gidebilirsen ve tecruben varsa yevmiyelere gidebilirsin ama is bulabilir misin bilemem cogu koyde herkes onceden ayarliyor.
Hocam genelde balya sarma gibi işler oluyor kırsal kesimlerde onların vakti geçti hepsi işçisini bulmuştur, eskişehir ve civarında ise kiraz vişne vb. hasılatları başladı ve başlıyor hala onlara girebilir şuanlık.

Hocam genelde balya sarma gibi işler oluyor kırsal kesimlerde onların vakti geçti hepsi işçisini bulmuştur, Eskişehir ve civarında ise kiraz vişne vb. hasılatları başladı ve başlıyor hala onlara girebilir şu anlık.

Karadeniz tarafi findik işleri başlayacak 1 ay sonra o zamana kadar ilaç, tırpan, dal kesimi gibi işler oluyor yapabilirse arkadaş ve bilgisi varsa guzel para kazanir ozellikle tirpan gunlugu 1500TL ama motoru olmasi lazim.

Arkadaşlar merhaba,
Hocam mavi yaka olmak zorundasınız o zaman, beden gücüyle olan işlerden daha fazla kazanırsınız ama çok zorlar sizi daha önce öyle bir işte çalışmadıysanız.

Karadeniz tarafi findik işleri başlayacak 1 ay sonra o zamana kadar ilaç, tırpan, dal kesimi gibi işler oluyor yapabilirse arkadaş ve bilgisi varsa guzel para kazanir ozellikle tirpan gunlugu 1500TL ama motoru olmasi lazim.
Hocam yaşı 18 den küçükse o işler çok zorlayabilir. Genelde karadenizde tarlalar şehire pek yakın olmuyorlar (istisnalar kaideyi bozmaz) kalacak yer ve tarlaya ulaşımın kolay olacağı bir yer araştırırsa kesinlikle çok mantıklı.

Geri
Yukarı