Yazın para kazanmak için iş tavsiyeleri

Ailenizi düşünmeniz çok güzel tebrik ederim. Siz yeter ki isteyin çalışmak için is mutlaka bulunur, kendinizi belli işler de çalışabilirim diyerek sartlandirmayin gençsiniz her işi çok çabuk öğrenir ve yapabilirsiniz.

23 Haziran'da 16 yaşıma basıyorum. Ailemin borçlarını duyunca içim acıdı, "ulan, ben ne çok şey istiyormuşum..." diye.
Ben de düşündüm, belki bir işe girebilirim. Eğer pandemi azalırsa bir iş tavsiyesi olan var mı?
Ben bilgisayarcıda çalışırım, düşündüm ama sizin fikirlerinizi de almak istiyorum.

Allah yardımcınız olsun kıymetli abicim mahallede mutlaka çırak olarak bir yere girersin sadece bakman yeterli haftalık olarak ben 150 TL alıyordum sende o kadar alırsın belki daha fazla.

Bilgisayarci da calismis birisi olarak soyluyorum kesinlikle bilgisayarci da calisma, adam sozde meslek ogretiyorum adi altinda kole ariyor kendine. Benim haricinde yaninda 2 eleman daha calistiriyordu, obur eleman benden cok daha tecrubeli ve uzun suredir calisiyor olmasina ragmen 1000 TL civarinda bir para aliyordu. Bende en son dayanamayip ciktim isten.

Bilgisayarci da calismis birisi olarak soyluyorum kesinlikle bilgisayarci da calisma, adam sozde meslek ogretiyorum adi altinda kole ariyor kendine. Benim haricinde yaninda 2 eleman daha calistiriyordu, obur eleman benden cok daha tecrubeli ve uzun suredir calisiyor olmasina ragmen 1000 TL civarinda bir para aliyordu. Bende en son dayanamayip ciktim isten.
Meraktan soruyorum ne yaptırıyorlardı ki?

Eğer caddeye yakın yerde kullanabileceğin buzdolabı var ise net su sat ben öyle yaparken bazı insanlar 1 TL'lik suya 5 TL verip üstü kaşsın diyorlardı günlük 4 saat durup en az 70 TL alıyordum ama 3 şeritli yolda ve kimsenin olmadığı yerde yapıyor küçük olduğun için destek olan çok kişi var bunu yanında %100 kar ile satıyorsun hem de kimsenin boyunduruğu altına girmiyorsun.

Not: Satacağın yerde kimsenin satmadığına dikkat et ve yanında sopa taşı.

Geri
Yukarı