Yediğiniz en saçma ban nedir?

Bir minecraft sunucusunda oyunda iki kişiydik diğer kişi rehberdi 1V1 ormanda denk geldik kestim ardından bana küfredip önce kill çekip itemleri aldı ardından da ban attı.

Geçen gün CS:GO'da yedim. Çok çekişmeli bir maçın son raundlarındaydık oyun birdenbire VAC hatası verip maçtan attı. Bu hata sayesinde hem rekabetçi banı yedim hem de kazandığım maçta rank atlayamadım.

Bilgisayarı hızlıca yeniden başlatmayı denedim olmadı. En sonda oyun dosyalarını doğruladım tam maça tekrar bağlanacaktım maç bitti.

Geçen gün Valorant'ta sülaleme kadar sövdü ben bilmem şey çoçuğu yazdım diye 14 günlük rekabet ve susturulma banı yedim bu arada karşıdakini ne kadar reporladıysam bir şey olmamış ona.

Geçen gün Valorant'ta sülaleme kadar sövdü ben bilmem şey çoçuğu yazdım diye 14 günlük rekabet ve susturulma banı yedim bu arada karşıdakini ne kadar reporladıysam bir şey olmamış ona.

Klasik rito kanka adamlar hala adamakıllı bir ban sistemi getiremediler. Sadece küfürü belli belli eden ban yiyor. Mesela adam küfrün 1 harfini değiştirerek atıyor ban yemiyor.

Geri
Yukarı