Yediğiniz en saçma ban nedir?

Oyunlar neden Linux desteklemiyor konusuna "Bazen oyun motorları desteklemiyor, çok uğraşmak gerekiyor; bazen de oyun yapımcıları tek tuşa basmak ve resmi destek vermek yerine ekstra uğraşarak desteklememesini sağlıyor." yazmıştım. Tabii, küfürlü bir şekilde. Mesajın yarısı silindi sandım önce. Dedim ki "Vay Microsoftçu Technopat... MichaelSoft'a laf ettirtmiyor" dedim. Sayfaya bir F5 attım, ceza almışım.

Gerçekler acıysa, pembe simli poşete sarmak gerekiyormuş.

20230723_170618.jpg

2 tane var. İlki aileme, ırki, dini ve milli değerlerime aralıksız küfür eden birine sakat yazdığım için uyarı almam.(söven kişi ban yemedi hala oyunda)
Diğeri ise CS:GO topluluk sunucusunda AWP haritasında moderatörü vsde yendiğim için ban yemem.(sonrasında sunucu sahibi banımı açtı tabii ki. Özür filan dilediler. Moderatörün yetkisi alındı.)

1 gün önce PUBG de 1 günlük yasaklama yedim. Sebebini sormak için e-mail attım cevap gelmedi. Sonra yasaklama listelerine baktım ''
12) MAÇ SONUÇLARINI MANİPÜLE ETMEYİN
Kendinizinkinden başka ek hesaplar kullanmak,
başka bir kullanıcıyla anlaşmak suretiyle nakit veya gerçek dünya mal ve hizmetleri karşılığında haksız kazanç elde etmek (hesap artırma), birden fazla hesap üzerinden haksız kazanç elde etmek ve oyundaki diğer tüm haksız fiiller herhangi bir BP ve eşya da dâhil olmak üzere karakter bilgilerinizin sıfırlanması gibi katı cezalara tabidir. '' böyle bir yasaklama olduğunu gördüm. Yani PUBG'de ek hesabınız varsa KALICI YASAKLAMA'ya kadar giden bir yasaklama çeşidi varmış :) Bundan daha saçma bir ban şu zamana kadar (şahsi olmayan) görmedim sanırım.

Forza motorsport ta 600 kg lik arabasiyla benim 4500kg lik arabama çarparak virajda öne atlamaya çalışan çocuğun bana çarptıktan sonra takla ata ata kalabalığa gidip 6 7 arabayı pert etmesi sebebi ile microsoft 6 aylık ban attı. Yarışın kaydını attım, haklı olduğum halde hiç bir aksiyon almadılar. Forza motorsport 1 den 7 ye ve forza horizon 1 den 4 e kadar olan serüvenimi bu yaptıkları yüzünden terk ettim. (forza horizon 5 i yüklesem muhtemelen yıllardır oynadığım için üzerime rare araç ve tonla para yığarlar)

Geri
Yukarı