Yediğiniz en saçma ban

Sosyal'de henüz ban yemedim fakat yaklaşık 5 yıl önce CS'de iyi oynadığım için sunucudaki çocuklar, sağ olsunlar, tarafından hile kullanmakla suçlandım. Surf yaparken SSG ile acımadan HS atabiliyordum. El alışkanlığı kazanmıştım. Zaten adminler de küçük yaşta çocuklardandı. Çaktılar banı. :D

En azından insaf gösteriyorlar.
1619185997777.png

Buydu sanırım:

Ben de aynı sebepten 3 gün yedim.

Recep Baltaş'i çok sert eleştirdim diye 3 yıl ban yedim. Bahsi geçen hesapta 1 sene boyunca hiçbir işlem yapmama rağmen 3 yıllik banı yediğim tarihten 1 sene sonra trollukten sınırsız ban yedim.

Hiç tanımadığı bir insanın eşine “omurgasız” diyen saygısız bir insanı eleştirdiğiniz için ban yemenize üzüldüm.

Technopat'ta mantık aramamak gerek. Ben de suç işlemeyi öven bir konuda “Bu yazdıklarınız kanunen suç, insanlara kötü örnek olmayın.” yazdığım için “Gereksiz mesaj” yüzünden ban yemiştim. Ne yaparsın bazı insanların hayattaki tek başarısı bir forumda moderatör olmak.

Hiç tanımadığı bir insanın eşine “omurgasız” diyen saygısız bir insanı eleştirdiğiniz için ban yemenize üzüldüm.

Technopat'ta mantık aramamak gerek. Ben de suç işlemeyi öven bir konuda “Bu yazdıklarınız kanunen suç, insanlara kötü örnek olmayın.” yazdığım için “Gereksiz mesaj” yüzünden ban yemiştim. Ne yaparsın bazı insanların hayattaki tek başarısı bir forumda moderatör olmak.
Recep Baltas adamdır adam. Ben çok sert eleştiri yaptığım için ban aldım, memnunum. Ban atmayan yerlere gidebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı