Yediğiniz en saçma ban

Bir konuda Technopat yeni açılmış olsaydı neler yazılırdı?, demişlerdi.

Ben de şunu yazmıştım. ''Seni lanet pislik, konuya sistem bilgilerini koymazsan nasıl cevap verebiliriz?''
Hatta altına bilgilendirme yazmıştım. Sanırım ''temsilidir'' gibi bir şeydi yazdığım. Daha sonra uygunsuz üslup cezası yedim :facepalm:

Eki Görüntüle 988818

İki haftadır çok gereksiz hissediyorum. 😭
Gereksiz üyeler klübü kuralım mı?
Capture.PNG

"Benden hızlı davranan moderatörün hüsranına uğramak." konulu banım:

Yönetimin zekası ile ilgili yorum yaptığım için bir ay ban yemiştim.
Siyaset yasak diye biliyorum, ondan olabilir. Hatta bazı konularda siyasetle alakasız konuları siyasete çevirenler olunca rapor ediyorum ve ceza yiyorlar, sanırım yasak.

NOT: Raporumun mesajlarda bahsi geçen taraflar (muhalefet veyahut devlet farketmez...) kullandığı için değil, genel olarak siyasete girdiği için raporladım.

Siyaset yasak diye biliyorum, ondan olabilir. Hatta bazı konularda siyasetle alakasız konuları siyasete çevirenler olunca rapor ediyorum ve ceza yiyorlar, sanırım yasak.

NOT: Raporumun mesajlarda bahsi geçen taraflar (muhalefet veyahut devlet farketmez...) kullandığı için değil, genel olarak siyasete girdiği için raporladım.
Siyaset ne alaka yahu? Technopat yönetimi ile ilgiliydi yorumum.

Siyasetin dibine vurulan bir sürü konu var yasak mı değil mi emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı