Yeni alınan Lenovo LOQ RTX 4050 laptop ghosting probleminden ötürü iade edilmeli mi?

Bütçe
32000
Yuh rezalet. Tam bir rezalet. Bu ne hocam göz bozar bu. Satıcı söylememiş mi kaç ms olduğunu? Sana rezalet bir panel. Acer Nitro 5'lerin bazılarındada 25ms panel var rezalet bu attığın tam bir rezalet. Aşağıdakileri izler misin?

Maalesef hocam 144Hz yazıyor sadece ve hiçbir yerde gözükmüyor ms değeri çok pişman oldum.

O videoyu silme kalsın YouTube'da vatandaş kaç ms olduğunu bilmeden almasın laptopu. İzlesinler.

Maalesef hocam 144Hz yazıyor sadece ve hiçbir yerde gözükmüyor ms değeri çok pişman oldum.
İade hakkını kullan lütfen. firma gizliyor bu bilgiyi söylemiyor hiç bir yerde de yazmıyor rezil bir panel. hocam bu ürünü tanıtan çeşitli youtuberlarda var söylemiyorlar. bilerek gizliyorlar.

Rezalet bir panel hocam aşırı şekilde yavaş attığım videoları izle 3ms olan paneli tercih et gözlerin bozulur. FPS oyunlarında zaten rezil bir hal alır.

Serkan kardeşim bu laptopu iade et derhal.

Arkadaşlar merhaba, ben 4 gün önce Lenovo LOQ 4050 laptop aldım ve çok beğendim fakat ghosting testine geçtiğimde şok oldum. Aşırı derecede ghosting problemi var. Denemek için eafc 24 ve Forza Horizon 5 oynadım fakat gerçekten rahatsız edici düzeyde bir ghosting sorunu olduğunu anladım. 30.000 TL'ye aldığım bu laptopun diğer tüm özellikleri hoşuma gitti fakat ghosting sorunu sinirimi çok bozdu. Sizce iade mi etmeliyim yoksa kullanmaya devam mı edeyim? Eğer iade etmem gerektiğini düşünüyorsanız aynı fiyat bandında (maksimum 32.000 TL) önerileriniz var mı?

iade et hocam. böyle ürünler satmayacaklar satıyorlarsa bile firma sitesinde bilgi verecek vermiyorlar iade et. hakem heyetiyle vs her türlü edersin. Utanmaz herifler ya.

Son düzenleme:
O videoyu silme kalsın YouTube'da vatandaş kaç ms olduğunu bilmeden almasın laptopu. İzlesinler.

İade hakkını kullan lütfen. firma gizliyor bu bilgiyi söylemiyor hiç bir yerde de yazmıyor rezil bir panel. hocam bu ürünü tanıtan çeşitli youtuberlarda var söylemiyorlar. bilerek gizliyorlar.

Rezalet bir panel hocam aşırı şekilde yavaş attığım videoları izle 3ms olan paneli tercih et gözlerin bozulur. FPS oyunlarında zaten rezil bir hal alır.

Serkan kardeşim bu laptopu iade et derhal.

iade et hocam. böyle ürünler satmayacaklar satıyorlarsa bile firma sitesinde bilgi verecek vermiyorlar iade et. hakem heyetiyle vs her türlü edersin. Utanmaz herifler ya.
Tamamdır hocam akşam iade talebi vereceğim. Destekleriniz ve ilginiz için teşekkür ederim. İade süreci hakkında tekrar bilgilendirme yapacağım

Aşağıya ghosting sorunu ile ilgili fotoğrafları ekledim.

Eğer internetten satın aldyısanız 14 gün geçmediği için satıcı aracılığıyla direkt olarak değişim veya iade isteğinde bulunabilirsiniz ancak 14 günü geçtiyse Lenovo'yu arayıp onlar aracılığı ile cihazınızın servise alınması ve sorun donanımsal ise değişim iade talebinizle beraber para iadesi ya da aynı cihazla değişiminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer internetten satın aldyısanız 14 gün geçmediği için satıcı aracılığıyla direkt olarak değişim veya iade isteğinde bulunabilirsiniz ancak 14 günü geçtiyse Lenovo'yu arayıp onlar aracılığı ile cihazınızın servise alınması ve sorun donanımsal ise değişim iade talebinizle beraber para iadesi ya da aynı cihazla değişiminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Pazartesi aldım çok geç olmadı.

Predator helios efsanedir hocam iyi cihaz kullanıyorsun.
Kullanıyordum hocam ancak sattım memlekete döndüğümde masaüstü almak için. Şimdi masaüstü mü laptop alsam mı arasında kaldım. :D 4080 Lenovo Legion Pro 7i kovalıyorum şu anda, indirim yakalarsam alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı