Yeni alınan Lenovo LOQ RTX 4050 laptop ghosting probleminden ötürü iade edilmeli mi?

Bütçe
32000
Kullanıyordum hocam ancak sattım memlekete döndüğümde masaüstü almak için. Şimdi masaüstü mü laptop alsam mı arasında kaldım. :D 4080 Lenovo Legion Pro 7I kovalıyorum şu anda, indirim yakalarsam alacağım.

Güzel cihazlar bakıyorsun hocam. Sen şimdi Lenovo Legion Pro alınır mı diye konu açsan altına Victus atarlar. Ekran kasa kalitesi ses kalitesi hissiayati aynı sanıyorlar.

Güzel cihazlar bakıyorsun hocam. Sen şimdi Lenovo Legion Pro alınır mı diye konu açsan altına Victus atarlar. Ekran kasa kalitesi ses kalitesi hissiayati aynı sanıyorlar.
Düşük bütçelerde çok kötü cihazlar önerilebiliyor evet, yüksek bütçeye daha tutarlı öneriler geliyor en azından.

Onun net bir karşılığı yokta Lenovo adam mı dolandırıyor napıyorsa, 350 nit diye belirttikleri panel 250 nit çıktı. Normalde bu değer Nitrolar'da 25 falan ekstrem yüksekte değil ama yüksek tabii.

BOE NV156FHM-NX3​

20 (Typ.)(Tr+Td) ms yazıyor hocam kaça tekabül eder 5-7 arası mı ?
20 ms panel çöp. Dostum yakışmadı lenovoya. Yükseliş ve dusus toplami. Ghosting olması normal lenovoya yakışmadı.

Onun net bir karşılığı yokta Lenovo adam mı dolandırıyor napıyorsa, 350 nit diye belirttikleri panel 250 nit çıktı. Normalde bu değer Nitrolar'da 25 falan ekstrem yüksekte değil ama yüksek tabii.
Giriş cihazlarında oldukça kısmışlar kaliteyi üstlerine göre, biraz daha zorlasalar MSI'a bile dönebilir giriş seviyeleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı