Yeni alınan Ryzen 5 1600 12 Nanometre gözüküyor

Ben Sinerji’den sipariş verdim. Bugün kargoya verilir dendi WhatsApp mesajında. Şu ana kadar kargoya verilmedi. :D İlla Pazartesi'yi bekleyeceğim yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
@SERKNX Bahsettiğiniz mağazadan almıştım ben de. Umarım 12nm olarak gelir. Aynı şeyleri yazdılar bana da ama bir garanti vermiyorlar.
%99 12nm geleceğini düşünüyorum. Mağaza beni aradı, biraz sohbet ettik. Yeni açılan bir firmaymış kendileri. Ürünü alanlar Wraith Stealth soğutucu çıktığı için iade etmeye falan çalışmışlar. Onlar da AMD’yi arayıp bilgi almışlar. Revizyonlu modellerde Wraith Stealth soğutucu çıktığı bilgisi verilmiş. Daha az ısındığı için böyle olduğunu söylemişler. Firma yeni olduğu için, ellerindeki ürünler yeni parti ürünleriymiş, öyle dediler :) Ne diyelim, hadi hayırlısı bakalım. Yarın gelince göreceğiz artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
%99 12nm geleceğini düşünüyorum. Mağaza beni aradı, biraz sohbet ettik. Yeni açılan bir firmaymış kendileri. Ürünü alanlar Wraith Stealth soğutucu çıktığı için iade etmeye falan çalışmışlar. Onlar da AMD’yi arayıp bilgi almışlar. Revizyonlu modellerde Wraith Stealth soğutucu çıktığı bilgisi verilmiş. Daha az ısındığı için böyle olduğunu söylemişler. Firma yeni olduğu için, ellerindeki ürünler yeni parti ürünleriymiş, öyle dediler :) Ne diyelim, hadi hayırlısı bakalım. Yarın gelince göreceğiz artık.

Kargom az önce geldi. Hemen fan modeline baktım. Sanırım, düşük profilli bir soğutucu gelmiş.12nm gibi geldi bana. Montajı yaptıktan sonra emin olacağım artık. :)
F2F46EE2-041B-42FF-8EE7-5FB872BEEB95.jpeg

Kargom az önce geldi. Hemen fan modeline baktım. Sanırım, düşük profilli bir soğutucu gelmiş.12nm gibi geldi bana. Montajı yaptıktan sonra emin olacağım artık. :)
Eki Görüntüle 446891
Tekrar hayırlı olsun. Benim kargom dağıtımda görünüyor, evde bekliyorum. Bana telefonda anlattıkları gibi Wraith Stealth soğutucu çıkmış. Zaten firma yeni açılmış olduğundan ellerindeki ürünler yeni parti. Kargom gelince kontrolleri yapıp bilgi veririm. 12nm ise bu mağaza için konu açıp, diğer arkadaşları'da bilgilendirmek gerek diye düşünüyorum.

Bu tür konuları görünce insan tuhaf hissediyor.

Ryzen 5 3600 ve anakartına 2000-2500 TL arası bir para vermek mi, yoksa Ryzen 5 1600 12 Nanometre ve anakartına 1000 TL gibi bir fiyat mı vermek?

İnsan kararsız kalıyor 😅

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı