Yeni alınan sistem ethernet denetleyici ünlem işareti sorunu

Kayzer

Kilopat
Selamlar, yeni bilgisayar aldım ve kurdum Windows'u, şu an masaüstündeyim. Fakat internet bağlantım yok. Modemde LAN ışığı yanmıyor. Kablolar tamam, aygıt yöneticisinde Ethernet Denetleyicisi ünlem işaretli. Ne yapmalıyım? Güncelle demeyin zira internet yok bilgisayarda dediğim gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ethernet denetleyicisi ünlem işareti varsa güncellemen lazım. Şöyle bir şey yapabilirsin. Telefonundan gerekli driver'ı indirip, bilgisayarına kurabilirsin. Zira ben bir kaç kere yaptım sıkıntı olmuyor.

Ethernet denetleyicisi ünlem işareti varsa güncellemen lazım. Şöyle bir şey yapabilirsin. Telefonundan gerekli driver'ı indirip, bilgisayarına kurabilirsin. Zira ben bir kaç kere yaptım sıkıntı olmuyor.

Şu an laptoptan giriyorum, USB bellekte var. Fakat ne indireceğimi bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Dvd-rom falan da gözükmüyor acilen internete bağlanıp Windows Update'i açmam gerek.

Destek: B150 GAMING M3 | MSI Türkiye | Motherboard - The world leader in motherboard design 64

Siteye girdikten sonra sürücü kısmı var, oraya tıkla. İşletim sistemini seç. Killer Network Driver 205.33 MB'lık dosyayı indir. Ardından bilgisayarına kur, sorunun düzelecektir.
Destek: B150 GAMING M3 | MSI Türkiye | Motherboard - The world leader in motherboard design 64

Siteye girdikten sonra sürücü kısmı var, oraya tıkla. İşletim sistemini seç. Killer Network Driver 205.33 MB'lık dosyayı indir. Ardından bilgisayarına kur, sorunun düzelecektir.

Şu an indiriyorum, bu arada çözünürlüğü 1920*1080p yapsam bile kenarlardan taşıyor görüntü. Neden acaba? Tam sığmıyor yani ekrana.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı