Yeni çıkacak ekran kartları beklenmeli midir?

Bilgisayar ürünleri konusunda bilgili bir arkadaşım "her zaman yeni çıkan bir modelin bir alt modelini alabilirsin. Yeni çıkan modelle arasında çok fark olmayacaktır." derdi. Tabi bu onun fikri bana da genelde mantıklı gelmişti.

Tavsiyem yeni nesil beklenip bu beklenen süre boş geçirilmeyip monitöründe 2k olarak elden geçirilmesi için ufak ufak bütçe ayrılmasından yana olacaktır. Ben de sistemimi yeni topladım sayılır monitör almaya da karar verdim fakat ekran kartımın değişimine ve eğer değişirse ne olacağına karar veremediğim için monitör konusunda da kesin karar veremiyorum.
Hepsiburada KDV indiriminde Aoc Agon Ag241qx QHD 144 HZ 1ms 1800 tl civarındaydı son anda vazgeçtim almaktan, gerçi fiyatta hoşuma gitmedi 1900 küsürlere bulunuyor zaten. 3200 tl lerden açmış monitörü sözüm ona indirimlerle kıyak yapıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı