Yeni çizgi diziler neden bu kadar sevilmiyor?

Çok iyi hatırlıyorum Nickelodeon’da daha Avatar devam ederdi günü gününe kaçırmazdım benim için izlemesi mükemmel bir şeydi. Avatar çıkmadan Sünger Bob izlerdim. Cartoon Network bile o zamanlar harika çizgi dizileri vardı benden yaşça büyük insanlar bile izlerdi şu an çıkan çizgi diziler artık o kadar uğraşılmayan kötü diziler ki şahsen üzülüyorum aynı zamanda filmler içinde Arabalar çıktığında bir günde kaç defa izlediğimi hatırlamıyorum bile.

Çok iyi hatırlıyorum nickelodeon'da daha avatar devam ederdi günü gününe kaçırmazdım benim için izlemesi mükemmel bir şeydi. Avatar çıkmadan sünger bob izlerdim. Cartoon network bile o zamanlar harika çizgi dizileri vardı benden yaşça büyük insanlar bile izlerdi şu an çıkan çizgi diziler artık o kadar uğraşılmayan kötü diziler ki şahsen üzülüyorum aynı zamanda filmler içinde arabalar çıktığında bir günde kaç defa izlediğimi hatırlamıyorum bile.

Cidden cartoon Network'teki yeni çizgi diziler çok kötü ama siz cartoon Network'ü boş verin Disney Channel'a geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı