Yeni kurallardan dolayı aktifliğiniz azaldı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırsam laf sokma peşindesin ama gerek yok. Üzgün değilim sadece beğeni sistemini saçma buluyorum.
Beğenin ne faydası var? Gayet güzel de oldu. Konu dışı mesajları da sayaca eklenmedi. Bu sistemde saçma bulunacak ne var acaba?

Beğenin ne faydası var? Gayet güzel de oldu. Konu dışı mesajları da sayaca eklenmedi. Bu sistemde saçma bulunacak ne var acaba?
Konu dışı konularının mesaj olarak sayılmamasına bir şey demedim, aksine o konuda katılıyorum. Bu sistemde saçma bulunacak şey madem beğeninin bir önemi yok neden bildirimleri var? Neden hala beğenebiliyoruz? Benim yazdığım mesajın beğenileri beni tatmin etmeyecekse neden mesaj yazayım?

Madem her suistimal edilen özellik kaldırılacak, çözüm sayısı da kaldırılsın. Vaktinde birisi bunu suistimal etmedi mi?

O zaman başkası da yapar, kaldıralım. Millet mesaj kasar, kaldıralım. :D Böyle bir mantık yok ki? Birisi kötüye kullanıyor diye 10 yıldır forumda olan özellikleri kaldırmanın mantıklı tarafını göremiyorum.

Bu tür şeyler gerçek hayatta da var. Bunlara alışmak lazım. Burada kimse eşit değil, kimse de birbirinden üstün değil.

Madem her suistimal edilen özellik kaldırılacak, çözüm sayısı da kaldırılsın. Vaktinde birisi bunu suistimal etmedi mi?

O zaman başkası da yapar, kaldıralım. :D böyle bir mantık yok ki? Birisi kötüye kullanıyor diye 10 yıldır forumda olan özellikleri kaldırmanın mantıklı tarafını göremiyorum.

Suistimal edeni şu an bayağı merak ettim :) dolaylı yoldan bir anlatsan iyi olur :D

Konu dışı konularının mesaj olarak sayılmamasına bir şey demedim, aksine o konuda katılıyorum. Bu sistemde saçma bulunacak şey madem beğeninin bir önemi yok neden bildirimleri var? Neden hala beğenebiliyoruz? Benim yazdığım mesajın beğenileri beni tatmin etmeyecekse neden mesaj yazayım?

Beğeni bir mesaja tepkini vermek içindir. Beğeninin tek amacı bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı