Yeni Milli Eğitim Bakanı Özer: "Okulların açılması için vakaların belirsiz bir gelecekte tamamen sıfırlanmasını bekleyemeyiz."

Burada oturup açılsın artık demek yerine zamanın göstericegini görmek lazım.
Umarım iyi bir başkan olur.

Çok doğru demiş! Yani tamamen sıfırlanmasını bekliyorsanız bunu yıllarca beklersiniz çünkü böyle bir şey mümkün değil. Var olan bir virüs asla ortadan yok olmaz sadece bağışıklık kazanıldığı için virüsün bir etkisi kalmaz.

Okulların açılacağının sinyalini çoktan vermiştir. Bir sürü insan aşılandı ve yavaştan okulları açmaya başlamaları lazım. Bir sene daha böyle giderse öğrenciler daha da rehavete kapılacak ve YKS'de barajı geçemeyecek hale geleceğiz.

Açılması gerektiğini düşünüyorum. Öğrenciler evde çok fena şekilde çürüyorlar.

Bir dakika ben şuan çok fena deja'vu yaşadım. Hatırladığım kadarıyla geçen yılda böyle bir konu açılmıştı yorumlar harbi diyorum şimdi bu konunun aynısıydı. Galiba tarih tekerrür ediyor

Burada oturup açılsın artık demek yerine zamanın göstericegini görmek lazım.
Umarım iyi bir başkan olur.

Hocam ben dıscordan reynmen isimli kullanıcıyim. Ben sizden Cyberpunk 2077 aldım şu an giriş yapılmıyor? DC'den ulaşın bana lütfen.

Her yaşlı aşi olan kurtulmuyor kardeşim. İki dozunu da vurulan anneannem ve iki dedem COVİD'den vefat etti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…